Оскарження батьківства (материнства) Київ юрист FLC Group

Оскарження батьківства (материнства) Київ юрист FLC Group

Оскарження батьківства (материнства) – це судовий процес, що дає можливість змінити інформацію про батьківство (материнство) дитини. Застосовується в разі, коли інформація про батьківство (материнство) в акті народження або інших офіційних документах недостовірна або була встановлена з порушенням законодавства.

Батьківство може бути оскаржене в будь-який час, не залежно від того, скільки часу минуло з моменту народження дитини. Підставою для оскарження може бути встановлення того, що батько (мати) не є біологічним родичем дитини, встановлення незаконності встановлення батьківства, та інші причини.

Для оскарження батьківства (материнства) потрібні вагомі докази, які підтверджують недостовірність інформації про батьківство (материнство). До таких доказів можуть належати: генетична експертиза, свідчення свідків, матеріали слідчих дій органів ДФС, Державної реєстрації актів цивільного стану тощо.

У разі ухвалення рішення судом про зміну інформації про батьківство (материнство) дитини у відповідних документах, нова інформація передається до органів Державної реєстрації актів цивільного стану та інших компетентних органів.

Науково-юридична фірма FLC Group має багаторічний досвід в здійсненні юридичних послуг з оскарження батьківства (материнства). Наші спеціалісти забезпечать вам належну юридичну допомогу у розв’язанні складних правових питань і захисті ваших прав.