Перереєстрація ФОП Київ адвокат FLC Group

Перереєстрація ФОП Київ адвокат FLC Group

Фізична особа-підприємець (ФОП) має право на зміну форми провадження підприємницької діяльності на будь-який час згідно з чинним законодавством України. Зміна форми провадження підприємницької діяльності можлива шляхом ліквідації ФОП та створення нового юридичного осередку.

Однак, якщо ФОП бажає зберегти свій підприємницький досвід, торговельні марки, клієнтську базу та інші матеріальні активи, можливо перереєструвати ФОП на нову форму провадження діяльності.

Крім того, зміна форми провадження діяльності може бути необхідною у випадку, якщо ФОП бажає розширити свою діяльність та займатися новими видами діяльності, які потребують відповідної ліцензії або дозволу на провадження такої діяльності.

Для перереєстрації ФОП в Києві необхідно звернутися до адвокатів компанії FLC Group, які нададуть необхідну правову допомогу та допоможуть здійснити всі необхідні процедури з перереєстрації ФОП.

Адвокати компанії FLC Group надають послуги з перереєстрації ФОП з будь-якої форми оподаткування на бажану форму оподаткування, зміну місця реєстрації ФОП, зміну статутного фонду та інші важливі процедури, необхідні для перереєстрації ФОП в Києві.

Також, адвокати компанії FLC Group можуть допомогти у вирішенні питань з розрахунками з бюджетом і пошуком земельної ділянки для розміщення бізнесу, а також з проблемами, пов’язаними з оформленням необхідних документів для роботи на новому виді діяльності.

Отже, якщо ви бажаєте перереєструвати ФОП в Києві, зверніться до адвокатів компанії FLC Group та отримайте всю необхідну допомогу та підтримку у переході на нову форму провадження діяльності!