Підготовка позовної заяви до Європейського суду з прав людини Київ юрист FLC Group

Підготовка позовної заяви до Європейського суду з прав людини Київ юрист FLC Group

Якщо Ви зіткнулися з порушенням Ваших прав з боку державних чи приватних організацій та не знайшли справедливості в українському правосудді, є можливість звернутися до Європейського суду з прав людини, що знаходиться у місті Страсбурзі, Франція. Для того, щоб стати заявником до цього суду, необхідно підготувати позовну заяву, яку ми готові допомогти Вам скласти.

Компанія FLC Group пропонує професійну допомогу в підготовці позовної заяви до Європейського суду з прав людини. Наші юристи досвідчені у цій справі та забезпечать на юридично високому рівні складання позовної заяви відповідно до вимог Європейського суду з прав людини.

Ми проведемо необхідну правову експертизу Вашої ситуації, зіберемо та зареєструємо необхідну доказову базу, грамотно і чітко сформулюємо позовну заяву та надамо Вам відповідні рекомендації. Всі Ваші потреби та інтереси будуть адекватно і прозоро відображені у позовній заяві.

Наші юристи мають великий практичний досвід у цих питаннях, а також регулярно навчаються та підвищують свою кваліфікацію на спеціалізованих семінарах та тренінгах. Ми готові до співпраці та надання Вам якісної та професійної юридичної допомоги.

Наша компанія знаходиться в Києві, але ми готові працювати з клієнтами з усієї України. Звертайтеся до нас за телефоном чи залиште заявку на нашому сайті, і наші юристи зв’яжуться з Вами найближчим часом.