Постанова або ухвала суду першої інстанції Київ адвокат FLC Group

Постанова або ухвала суду першої інстанції Київ

Адвокат FLC Group – надійний партнер в рішенні правових питань. Команда професіоналів надає широкий спектр юридичних послуг, серед яких представництво в суді. У цьому статті ми розглянемо питання постанов та ухвал, виданих судом першої інстанції в Києві.

Постанова суду першої інстанції

Постанова суду передбачає вирішення окремого питання в рамках судового провадження. Цей вид рішення може бути виданий на будь-якому етапі розгляду справи за наявності достатньої інформації для прийняття його.

У постанові суд визначає сутність питання, вирішує відповідні правові питання та встановлює правові наслідки. Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з моменту оголошення.

Ухвала суду першої інстанції

Ухвала суду передбачає вирішення деяких технічних або процесуальних питань, які виникають під час розгляду справи. Цей вид рішення приймається у процесі судового провадження з метою забезпечення належної реалізації правосуддя та організації судових засідань.

Ухвала може стосуватися вирішення питання про необхідність проведення додаткової дослідження, відхилення подання або зміни особи представника дикого.

Оскарження ухвали також можливе протягом 10 днів з моменту оголошення.

Висновок

Постанова та ухвала суду першої інстанції визначають правові наслідки рішення, виданого в рамках судового провадження. Ухвала є доповненням до постанови та призначена для вирішення поточних питань, які виникають під час розгляду справи. Якщо Вам потрібні послуги юристів, зверніться до адвокатів компанії FLC Group, які здатні надати грамотну та компетентну допомогу в рішенні правових питань.