Постанова чи ухвала суду першої інстанції Київ юрист FLC Group

Постанова чи ухвала суду першої інстанції Київ юрист FLC Group

У справах, що стосуються правових питань, зокрема у випадках, коли виникає потреба вирішення питання про захист ваших прав та інтересів у судовому порядку, нерідко з’являється питання про те, яка саме постанова чи ухвала буде прийнята судом першої інстанції, зокрема Києвою місцевою чи апеляційною інстанцією.

У зв’язку з цим, юристи FLC Group допоможуть вам зрозуміти, що саме таке “постанова” чи “ухвала” і які заходи вона передбачає для захисту ваших прав та інтересів.

Постанова суду першої інстанції Київ юрист FLC Group

Постанова суду може прийматися у разі вирішення питання про притягнення обвинуваченого до кримінальної відповідальності, вирішенні спору між сторонами цивільного процесу, на рівні місцевого та апеляційного судів. Зазвичай, постанова – це рішення щодо певної проблеми в судовому процесі без прив’язки на відносини з відомістю чи юридичним статусом учасників судового процесу. Постанова вважається першим кроком в розв’язанні проблеми у суді, що може бути підтримано або скасовано на наступному рівні суду.

Ухвала суду першої інстанції Київ юрист FLC Group

Ухвала виноситься у нескладних справах в цивільному процесі, якщо можна пропонувати лише один спосіб відповіді або коли вираховується певний процесуальний аспект вирішення справи, або якщо вирішення справи неможливе з технічних причин чи через нез’ясованість обставин. Ухвала визначає деякий аспект справи, тому вона може враховувати тільки окремі юридичні аспекти і не може дати відповіді на всі питання. Ухвала може бути підтримано або скасовано на кожному рівні суду.

Таким чином, постанова суду – це рішення щодо проблем в судовому процесі, яке приймається на рівні місцевого та апеляційного судів, тоді як ухвала – це вирішення простих випадків у цивільному процесі. Юристи FLC Group завжди готові надати вам професійну допомогу у судових питаннях та вирішення правових питань будь-якої складності.