Правовий аналіз договору Київ адвокат FLC Group

Правовий аналіз договору Київ адвокат FLC Group

Компанія FLC Group пропонує послуги адвоката у Києві. Одним з основних напрямків діяльності є проведення правового аналізу договорів.

Що таке правовий аналіз договору?

Правовий аналіз договору – це вивчення та оцінка всіх правових аспектів договору. При цьому зокрема звертають увагу на наступне:

  • вимоги законодавства, що регулюють даний вид договору;
  • правовий статус сторін договору;
  • зміст та формулювання умов договору;
  • визначення прав та обов’язків сторін;
  • визначення процедур врегулювання можливих конфліктів тощо.

Які переваги може надати проведення правового аналізу договору?

Проведення правового аналізу договору дозволяє надати більш ретельну та детальну оцінку умов договору. При цьому можуть бути виявлені певні ризики, які пов’язані з недоліками у формулюванні умов договору або протиріччями з законодавством. Дізнавшись про такі ризики, сторони можуть вносити необхідні зміни в умови договору або домовлятись про додаткові угоди.

Чому важливо звернутися до професійного адвоката для проведення правового аналізу договору?

Професійний адвокат знайомий з усім спектром правових норм, що регулюють відносини, пов’язані з укладанням договорів, тому він зможе визначити ризики, що можуть бути пов’язані з відсутністю деяких умов у договорі або його некоректним формулюванням. Звернувшись до професійного адвоката для проведення правового аналізу договору, сторони можуть бути впевнені в тому, що договір буде складено таким чином, що не буде суперечити чинному законодавству та враховувати інтереси всіх сторін.

Отже, якщо вам потрібно провести правовий аналіз договору, зверніться до компанії FLC Group та отримайте професійну допомогу від наших адвокатів.