Про усунення перешкод до спілкування з дитиною її близьких родичів Київ юрист FLC Group

Про усунення перешкод до спілкування з дитиною її близьких родичів Київ юрист FLC Group

Українське законодавство забезпечує право дитини на спілкування з близькими родичами, що включає батьків, бабусь і дідусів, дядьків і тіток, братів і сестер тощо. Але часто можуть виникати ситуації, коли батьки або інші члени родини не мають можливості зустрітися з дитиною або зберегти стосунки з нею.

Це може бути пов’язано з розлученням батьків, конфліктами в родині, непорозуміннями між сторонами, відсутністю спільної мови тощо.

У таких випадках великим допомогу може бути той факт, що батьки можуть звернутися до суду зі заявою про встановлення порядку спілкування з дітьми, який включає зустрічі, телефонні розмови, листування, повідомлення про стан здоров’я і навчання дитини, участь у заходах, присвячених родинним подіям і святкуваннях тощо.

Як правило, прийняття рішення про порядок спілкування залежить від конкретних обставин кожного випадку. Суд може врахувати бажання дитини, а також думку медичних фахівців, соціальних служб, органів опіки і піклування тощо.

Юристи компанії FLC Group готові надати консультації щодо порядку звернення до суду зі заявою про усунення перешкод до спілкування з дитиною з її близькими родичами. Ми допоможемо скласти заяву та представимо ваші інтереси в суді. Також ми надаємо інші юридичні послуги в Києві та по всій Україні.