Про здійснення батьківських прав батьком, який проживає окремо від дитини Київ адвокат FLC Group

 

Про здійснення батьківських прав батьком, який проживає окремо від дитини

Якщо вас турбує питання про ваші батьківські права як батька, який проживає окремо від дитини, то наша компанія FLC Group готова вам допомогти з цим питанням. Наші адвокати спеціалізуються на сімейному праві і мають досвід вирішення складних питань, пов’язаних з батьківськими правами.

Згідно з законодавством України, батьківські права мають обидва батьки, незалежно від того, чи живуть вони з дитиною разом чи ні. Батько, який проживає окремо від дитини, так само має право на спілкування з дитиною та прийняття рішень про її виховання, якщо це не суперечить її інтересам.

Якщо вас обмежили у здійсненні ваших батьківських прав або виникли інші проблеми у пов’язані з цим питанням, наші адвокати готові вам допомогти. Ми зможемо допомогти вам укласти договір про зустрічі з дитиною, захистити ваші права в суді та забезпечити взаємодію з іншими органами, які регулюють відносини між батьком та дитиною.

Звертайтеся до нас за допомогою у будь-який час, і ми з радістю надамо вам консультацію та підтримку у вирішенні вашого питання про здійснення батьківських прав.

FCL Group – ваш надійний партнер у захисті ваших прав та інтересів.