Продовження терміну прийняття спадщини Київ юрист FLC Group

Продовження терміну прийняття спадщини Київ юрист FLC Group

У зв’язку із запровадженими обмежувальними заходами через пандемію COVID-19, було прийнято рішення про продовження терміну прийняття спадщини в місті Київ. Нещодавно Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 1234, яка надає можливість спадкоємцям продовжити термін прийняття спадщини на період карантину.

За попередньої системи, спадкоємці мали лише 6 місяців на те, щоб прийняти спадок. Однак за новим рішенням, термін прийняття спадщини є 9 місяців, враховуючи період карантину. Це значно полегшує ситуацію, оскільки в даний час місцеві державні установи часто погіршують свої робочі графіки, через що люди мають важкощі доступу до необхідних документів. Також в період пандемії деякі спадкоємці можуть не дуже спішити з прийняттям спадщини, щоб запобігти можливим ризикам недбаля про здоров’я.

Крім того, важливо зазначити, що часовий проміжок в 9 місяців розраховується з моменту відкриття спадкового розпорядження. Отже, якщо розпорядження було відкрите до введення карантину, до терміну прийняття спадщини буде доданий час карантину з дня його початку.

Якщо виникнуть будь-які питання стосовно прийняття спадщини в умовах карантину в місті Київ, звертайтеся до Юридичної компанії FLC Group. Наші професійні юристи нададуть вам повну юридичну підтримку та допомогу від початку до кінця усього процесу прийняття спадщини.