Припинення аліментних зобов’язань Київ адвокат FLC Group

Припинення аліментних зобов’язань Київ адвокат FLC Group

Аліментні зобов’язання є тим видом зобов’язань, на які законом покладена повна відповідальність. Адже їх призначення полягає у забезпеченні матеріальної допомоги дітям, які є особами, залежними від батьків.

У більшості випадків виконання аліментних зобов’язань не викликає будь-яких проблем, але інколи стаються ситуації, коли батьки не можуть або не бажають сплачувати аліменти. Це може статися з різних причин, таких як втрата роботи, зміна фінансового положення, інші витрати тощо.

Якщо виникає така ситуація, одним з варіантів виходу є припинення аліментних зобов’язань. Адвокати з нашої компанії FLC Group можуть надати професійну допомогу у цьому питанні.

Припинення аліментів може бути здійснене, якщо:

  • Дитина вже досягла повноліття і має можливість самостійно заробляти на життя або вже здобуває повну загальну середню освіту;
  • Дитина шлюбна або перебуває в залиці на шлюб і має кошти на утримання від свого чоловіка;
  • Є підстави вважати, що стягнення аліментів від особи, яка не сплачує їх, буде безрезультативним;
  • Взаємні зобов’язання сторін були виконані і зобов’язання більше не існує.

Вирішивши ситуацію з припиненням аліментів, важливо пам’ятати про свої права та обов’язки. Наші адвокати можуть допомогти у підготовці всіх необхідних документів та консультаціях з цього питання.

Зверніться до нашої компанії FLC Group і ми надамо Вам компетентну, професійну та якісну допомогу в рішенні будь-яких питань щодо припинення аліментних зобов’язань в Києві.