Припинення аліментних зобов’язань Київ юрист FLC Group

Припинення аліментних зобов’язань Київ юрист FLC Group

 

Аліментні зобов’язання часто стають причиною суперечок між батьківськими парами після їх розлучення. Але що мають робити ті, кому було накладено такий зобов’язання, якщо вони не можуть його виконувати або в стресовій ситуації рішать його не виконувати?

 

Якщо ви знаходитесь в цій ситуації, то необхідно звернутися за допомогою до юристів FLC Group. Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам з припиненням аліментних зобов’язань в Києві та по всій Україні.

 

Згідно з законодавством України, припинення аліментних зобов’язань можливе лише за наявності певних підстав. До таких підстав можна віднести:

  • смерть одного з батьків або дитини;
  • повне досягнення дитиною 18-річного віку;
  • досягнення дитиною повнолітнього віку та вступу на постійне місце проживання або навчання за межами відповідної місцевості;
  • відмова від отримання аліментів з боку неповнолітньої дитини, яка потребує додаткового догляду;
  • втрата роботи або зниження доходів аліментарного забезпечувача, що перешкоджає виконанню аліментних зобов’язань;
  • відсутність можливості виконання аліментних зобов’язань через незалежні від аліментарного забезпечувача обставини.

 

Якщо ви маєте підставу для припинення аліментних зобов’язань, то необхідно звернутися за допомогою до наших юристів. Ми надамо вам кваліфіковану правову допомогу та підготуємо скаргу для подання до суду.

 

Крім того, важливо зазначити, що припинення аліментних зобов’язань можливе тільки за рішенням суду. Наші юристи допоможуть вам підготувати необхідні документи та представлятимуть ваші інтереси у суді.

 

Тож, якщо ви стали свідком порушення аліментних зобов’язань або у вас немає можливості їх виконувати, зверніться за допомогою до юристів FLC Group!