Припинення договору про заставу Київ адвокат FLC Group

Припинення договору про заставу Київ адвокат FLC Group

У разі потреби взяття кредиту, банки завжди вимагають забезпечення. В якості забезпечення може виступати різноманітна власність, в тому числі нерухомість, автомобілі та інші матеріальні активи.

Іншим методом забезпечення є встановлення застави, в якості якої може виступати майно, грошові кошти та інші матеріальні ресурси. У разі встановлення такого виду забезпечення угоду про заставу повинен укласти боржник та кредитор.

Якщо ви знаходитесь в Києві і потрібен юридичний супровід щодо припинення договору про заставу, звертайтеся до адвокатів FLC Group.

Наші юристи нададуть повний спектр послуг, пов’язаних з припиненням договору про заставу. Ми допоможемо скласти заяву про припинення договору, здійснимо пошук кредитора та візьмемо на себе всі дії, зв’язані з закінченням договору.

Крім того, наші адвокати забезпечують повну конфіденційність інформації клієнтів та проводять усі заходи на правовій основі.

Не втрачайте свій час та не ризикуйте без необхідності. Зверніться до FLC Group та отримайте якісну юридичну допомогу. Нам можна довіряти!