Розділ спадщини Київ юрист FLC Group

Розділ спадщини Київ юрист FLC Group

За законодавством України спадкові права передбачені для близьких родичів особи, яка померла. Розділ спадщини є процесом поділу майна померлого між його нащадками, спадкоємцями за тестаментом та згідно національних звичаїв. Розділ спадщини є складним процесом, і юристи FLC Group з радістю допоможуть вам розібратися в цій справі.

Кому належать спадкові права?

За законодавством України спадкові права належать:

  • Дітям та онукам померлого
  • Дружині/чоловіку та/або батькам
  • Братам та сестрам
  • Іншим родичам (якщо немає попередніх нащадків, батьків, братів та сестер)

Процес розділу спадщини

Як правило, спадкоємцями стають діти та онуки померлого, якщо вони є. Якщо померлий не залишив нащадків, майно його переходить до його вдови/вдовця та/або батьків. Якщо немає попередніх нащадків, батьків, братів та сестер, право на спадок мають інші родичі.

Розділ спадщини можна здійснити двома способами:

  • За домовленістю між спадкоємцями
  • За рішенням суду

Перший спосіб передбачає домовленість між всіма спадкоємцями з подальшим поділом майна згідно досягнутої угоди. Другий спосіб – найбільш складний, і полягає в тому, що рішення про розділ спадщини приймається судом, який враховує всі особливості конкретного випадку.

Як можуть допомогти юристи FLC Group?

Розділ спадщини – це важлива та складна процедура, яка потребує великої уваги до деталей. Юристи FLC Group нададуть вам всі необхідні консультації та підтримку. Наші юристи допоможуть здійснити розділ спадщини за домовленістю між спадкоємцями або забезпечити захист вашого інтересу на суді.

Найкраще, що може зробити клієнт – це звернутися до нашої юридичної компанії та отримати всю необхідну підтримку зі сторони професіоналів.