Розірвання договорів поруки Київ адвокат FLC Group

Розірвання договорів поруки Київ адвокат FLC Group

На жаль, договори поруки можуть бути розірвані в різних обставинах, які можуть виникати між сторонами угоди. Такі договори укладаються в разі, коли одна сторона (поручитель) взяла на себе зобов’язання перед кредитором гарантувати повернення позики іншої сторони (боржника).

Проте, поручитель може знайтися в ситуації, коли не може виконати свої зобов’язання перед кредитором. Це може статися, наприклад, через зміну фінансового становища поручителя або боржника, або ж через зміну умов договору позики.

У таких випадках поручитель чи боржник можуть розірвати договір поруки і повідомити про це кредитора письмово.

Якщо в договорі поруки було узгоджено строк дії, то його можна розірвати після закінчення цього строку. У разі, якщо угода укладена без зазначення терміну, договір можна розірвати у будь-який момент за письмовою згодою всіх сторін.

Адвокатська фірма FLC Group надає послуги з представництва і захисту прав клієнтів у вирішенні суперечок, які виникають при розірванні договорів поруки.

Наші спеціалісти готові допомогти в складанні письмових повідомлень кредитору про розірвання договору поруки, а також в захисті прав клієнтів в судовому процесі. Ми здійснюємо юридичний супровід клієнтів на різних етапах угоди та забезпечуємо максимальний захист їх інтересів.

Не зволікайте і звертайтеся до наших професіоналів, якщо у вас виник випадок розірвання договору поруки. Ми гарантуємо вам високу якість наданих послуг та вчасну допомогу у вирішенні ситуації.