Розірвання договору про заставу Київ адвокат FLC Group

Розірвання договору про заставу Київ адвокат FLC Group

Розірвання договору про заставу є одним з найважливіших і складних етапів захисту інтересів сторін. Для того, щоб укласти договір про заставу, необхідна професійна юридична допомога. Найкраще звернутися до адвоката, який має досвід у цій сфері.

FLC Group – це команда професійних адвокатів, які мають багаторічний досвід у розірванні договорів про заставу в Києві та по всій Україні. Ми здатні захистити інтереси наших клієнтів, у разі невиконання зобов’язань по договору про заставу.

Терміни та умови розірвання договору про заставу

Договір про заставу є договором цінного паперу, за яким в однієї сторони (гаранта) на користь іншої сторони (заставодержателя) видається застава, тобто майнові права на певне майно. Така застава є поручительством щодо виконання зобов’язання, яке було встановлене між сторонами договору.

Проте, якщо одна зі сторін не виконує своїх зобов’язань, то згідно з умовами договору про заставу може бути розірваний договір. Крім того, договір можна розірвати у разі виникнення труднощів з продажем заставленого майна, якщо застава була збережена та не була продана після закінчення строки договору.

Зверніться до нас за допомогою

У разі виникнення ситуації, коли вам необхідно розірвати договір про заставу, зверніться до FLC Group. Наші професійні адвокати мають великий досвід у цій справі та здатні захистити ваші інтереси.

Ми надаємо повний спектр послуг із захисту прав споживачів, договірного та корпоративного права, також ми пропонуємо послуги з легалізації іноземних компаній. За допомогою наших послуг ви зможете захистити свої інтереси та отримати компетентну юридичну допомогу.

Звертайтеся до FLC Group та ми надамо вам кваліфіковану допомогу у розірванні договору про заставу в Києві.