Скасування виконавчого напису нотаріуса Київ адвокат FLC Group

Скасування виконавчого напису нотаріуса Київ адвокат FLC Group

У випадках, коли виконавчий напис було отримано від нотаріуса, а не приватного виконавця, процедура скасування може здається надзвичайною складною та затратною. Однак, з оптимальним використанням засобів захисту прав, скасування виконавчого напису можливе.

Нотаріуси Києва та по всій країні мають право видавати виконавчі написи за рішенням суду або на підставі виконавчого листа. Якщо нотаріус видав виконавчий напис на підставі виконавчого листа, то його скасування можливе або на підставі недійсності виконавчого листа, або під час вирішення скарги на виконавчий лист через судові порядки. Але, якщо нотаріус видав виконавчий напис за рішенням суду, то скасування цього напису можливе лише через суд.

У будь-якому випадку, процедура скасування виконавчого напису нотаріуса Києва вимагає високої кваліфікації та досвіду в галузі права. Також варто зазначити, що на цю процедуру можуть піти значні матеріальні та часові ресурси.

Найкращим варіантом у разі виникнення такої ситуації є звернутися до професійних адвокатів, таких як FLC Group, які мають великий досвід у правовій практиці. Адвокати FLC Group нададуть професійну допомогу в будь-яких питаннях, що пов’язані із захистом прав та інтересів клієнта, в тому числі і з скасуванням виконавчого напису нотаріуса Києва. Зверніться до нас за захистом Ваших прав.