Стягнення аліментів Київ адвокат FLC Group

Стягнення аліментів Київ: допомога адвоката FLC Group

Аліменти – це обов’язкові виплати на підтримку дитини або чоловіка/жінки, з якими не порушена шлюбна негайність. Якщо ви знаходитеся в ситуації, коли не отримуєте необхідні гроші на догляд та виховання своєї дитини, або ви стали або станете адресатом вимог про сплату аліментів, то зверніться до адвоката FLC Group.

Чому варто обрати адвоката FLC Group?

Перш за все, наша команда складається з професіоналів з багатим досвідом у вирішенні питань, пов’язаних зі стягненням аліментів. Ми розуміємо, наскільки важлива для вас виплата аліментів або захист від помилкових вимог про сплату. Тому, ми надаємо швидку, якісну та результативну підтримку на кожному етапі.

Наші фахівці зроблять все можливе, щоб:

  • встановити розмір аліментів відповідно до законодавства;
  • складуть відповідні документи та подадуть їх до суду з метою стягнення аліментів;
  • підтримають вас на судовому засіданні та захистять ваші інтереси;
  • виправдовують вас від помилкових вимог про сплату аліментів.

Коли потрібен адвокат по аліментам?

Адвокат FLC Group надає правову допомогу в таких випадках:

  • визначення розміру аліментів;
  • складання документів для стягнення аліментів;
  • подача позову до суду про стягнення аліментів;
  • захист від помилкових вимог про сплату аліментів.

Результативне стягнення аліментів залежить від професіоналізму адвоката та правильного складання документів. Наші експерти знають всі переваги та недоліки правових засобів, що застосовуються в подібних випадках, тож ви можете бути певні в результаті.

Як зв’язатися з адвокатом FLC Group?

Якщо вам потрібна допомога у стягненні аліментів, або ви потребуєте консультації з юридичних питань, звертайтеся до адвоката FLC Group. Ми надаємо послуги в столиці – Києві, а також в інших містах України.

Для звернення до нас ви можете скористатися контактною формою на нашому сайті, або зателефонувати за вказаними номерами.

Не залишайтеся з проблемами один на один! Оберіть адвоката FLC Group та отримайте повноцінну правову допомогу у вирішенні питань щодо стягнення аліментів.