Стягнення матеріальних збитків внаслідок ДТП Київ адвокат FLC Group

Стягнення матеріальних збитків внаслідок ДТП Київ адвокат FLC Group

Аварії щодня трапляються на дорогах Києва, і, на жаль, не всі вони обходяться без жертв та матеріальних збитків. Після ДТП потерпілий часто залишається зі шкодою на автомобілі і без коштів на її відновлення, або ж страхова компанія відмовляється виплачувати компенсацію. У таких випадках на допомогу може прийти адвокат.

Коли можна стягнути компенсацію за ДТП?

Якщо в аварії постраждали люди або є матеріальна шкода (пошкоджено автомобіль, будівлю, дорогу тощо), то можна подати позов до суду про стягнення збитків з винника ДТП. В такому випадку слід звернутися до спеціалізованого адвоката, який надасть кваліфіковану допомогу і допоможе виграти справу в суді.

Як адвокат допоможе перемогти в суді?

Перш за все, адвокат збереже ваші права та інтереси в суді, захищаючи від недобросовісних дій сторони відповідача. Він також допоможе зібрати докази, необхідні для виграшу справи, і виконає всі процесуальні дії, що передбачає законодавство. Адвокат буде проводити консультації з клієнтом, повідомляючи про процес судової відповідальності і збір необхідної інформації. Він також узгодить технічні експертизи, буде зв’язуватися з страховими компаніями й іншими учасниками процесу.

Як знайти надійного адвоката в Києві?

Якщо виникла потреба в послугах адвоката, то слід звернутися в юридичну компанію з відповідними послугами. Такою компанією є FLC Group. Вона має великий досвід у стягненні матеріальних збитків за ДТП в Києві, який становить понад 10 років. Адвокати FLC Group нададуть вам юридичну допомогу на всіх етапах судового процесу і зроблять все можливе, щоб ваша справа була успішною.

Тож, якщо ви потрапили в аварію, і бажаєте стягнути збитки з винника ДТП, зверніться до адвоката з юридичної компанії FLC Group, і ви не залишетеся без допомоги.