Стягнення середньомісячної заробітної плати за час вимушеного прогулу Київ адвокат FLC Group

Стягнення середньомісячної заробітної плати за час вимушеного прогулу Київ адвокат FLC Group

Вимушений прогул зазвичай відбувається через певні обставини, які не залежать від працівника. Такі обставини можуть бути: аварія на дорозі, негода, перешкоди на шляху до роботи тощо. У цьому випадку працівник має право на виплату середньомісячної заробітної плати.

Однак, не всі роботодавці погоджуються з цим і відмовляють виплачувати заробітну плату за час вимушеного прогулу. У таких випадках, працівники мають право звернутись до адвоката, щоб захистити свої права.

Київська адвокатська компанія FLC Group займається захистом прав працівників і може допомогти у стягненні середньомісячної заробітної плати за час вимушеного прогулу. Наші кваліфіковані юристи знають всі нюанси цього питання і зможуть надати ефективну правову допомогу.

Якщо ви були вимушені прогулювати роботу і ваш роботодавець відмовляється виплачувати заробітну плату за цей час, звертайтеся до нас. Ми готові допомогти вам у стягненні винагороди за дійсно виконану роботу.

Не залишайте свої права без захисту! Зверніться до професійних юристів від FLC Group, які зроблять все необхідне, щоб захистити ваші інтереси.