Суперечки пов’язані зі спадщиною Київ юрист FLC Group

Суперечки повязані зі спадщиною Київ юрист FLC Group

В Україн у наш час суперечки пов’язані із спадщиною стають все вагомими та частішимиі. Однією з компаній, яка важливим чином впливає на ситуацію на ринку є FLC Group, відомий київський юридичний консорціум.

Юристи FLC Group мають розглянути кілька складних випадків спадщини відомих особистостей, включаючи спадщину бізнесмена з Криму Ігоря Коломойського та деяких членів його родини.

Один з найбільш гучних випадків, пов’язаних із спадщиною, на якій працюють юристи FLC Group, це спадщина Михайла Грицака, який був колишнім головним спеціалістом з енергетики в Українській Академії наук. Його спадок суперечив Борис Грицак, його син.

Юристи FLC Group виступили в захисті інтересів Бориса Грицака, який був виключеним зі списку спадкоємців на протязі багатьох років. Після тривалої судової боротьби Борису Грицаку вдалося довести своє право на спадок в суді, завдяки правовій підтримці юристів FLC Group.

Зараз юристи FLC Group продовжують працювати над декількома іншими спадковими справами в Україні та закордоном. Завдяки їх професійній компетентності та великому досвіду, компанія продовжує бути одним з провідних юридичних консорціумів в Україні з питань спадщини.

У разі потреби у правовій допомозі з питань спадщини, звертайтеся до кваліфікованих юристів FLC Group, які з радістю допоможуть вам захистити свої права.