Відшкодування шкоди, заподіяної здоров’ю умовами виробництва Київ юрист FLC Group

Відшкодування шкоди, заподіяної здоров’ю умовами виробництва

Умови праці, які не відповідають нормам і приводять до різних захворювань працівників, є порушенням законодавства. Якщо вам сталося таке, що погіршилось ваше здоров’я через роботу, то вам належиться відшкодування за причинену шкоду.

Для початку вам потрібно скласти скаргу і підготувати всю необхідну документацію, яка буде підтверджувати ваші претензії. Це можуть бути медичні висновки, довідки про роботу на даній посаді, свідчення колег, що також постраждали через ці самі умови праці.

Після того, як ви зібрали всю необхідну документацію, вам потрібно звернутися до свого роботодавця з вимогою відшкодування за здоров’я. У разі відмови з боку роботодавця, зверніться до суду із заявою про відшкодування шкоди за здоров’я через незадовільні умови виробництва.

Важливо знати, що термін давності на подання позовної заяви є 3 роки. Це означає, що ви можете звернутися до суду в будь-який час, якщо здоров’ю була заподіяна шкода через умови праці.

Якщо ви потрапили в таку ситуацію, то зверніться до юристів компанії FLC Group за консультацією та допомогою у зборі документів та супроводженні справи в суді. Ми знайдемо оптимальне рішення вашої проблеми і захистимо ваші права та інтереси.