Відсторонення від права на спадкування Київ адвокат FLC Group

Відсторонення від права на спадкування Київ адвокат FLC Group

Можливість спадкування майна є одним із основних прав і обов’язків громадян України. Проте, іноді можуть виникати ситуації, коли особа може бути відсторонена від права спадкування. В такому випадку, за допомогою адвоката FLC Group, можна захистити свої інтереси та отримати компетентну правову допомогу.

Чому можуть відсторонити від права спадкування?

Існує кілька причин, чому особа може бути позбавлена права спадкування, а саме:

  • вчинення злочину проти особи, яка залишила майно в спадок;
  • невідоме місцезнаходження спадкоємця протягом певного часу;
  • необхідність погашення боргів померлого перед державою;
  • наявність заповіту, в якому спадкоємець позбавив особу права спадкування.

Як захистити свої інтереси?

Якщо особа була дискваліфікована від спадкування через злочинну діяльність, вона має можливість звернутися до суду і засвідчити свою невинність. У випадку невідомого місцезнаходження спадкоємця, можна звернутися до органів державної влади для встановлення його місцеперебування. Якщо померлий мав борги перед державою, то спадкоємець має право погасити їх за рахунок спадку. А в разі позбавлення права спадкування в заповіті, можна звернутися до адвоката FLC Group для захисту своїх прав у суді.

Як вигідно скористатися послугами адвоката FLC Group?

Адвокат FLC Group пропонує комплексні правові послуги з вирішення будь-яких питань, пов’язаних із спадковими справами. При цьому, у випадку відсутності рішення за ізголовленим питанням, адвокат готовий вентилювати судове рішення в інстанціях, що вищі за ту, що прийняла першірядна. Компетентність та досвід адвоката FLC Group дозволяє забезпечити своїм клієнтам високу якість послуг та дієвість у захисті їхніх прав.