Відсторонення від права на спадкування Київ юрист FLC Group

Відсторонення від права на спадкування Київ юрист FLC Group

Відсторонення від права на спадкування є однією з найбільш важливих проблем, з якими можуть стикнутися спадкоємці. Дуже часто такі випадки розглядає Київський суд.

Компанія FLC Group пропонує свої послуги для тих, хто стикнувся з проблемами в спадкуванні в Києві та області. Наші юристи допоможуть скласти заяву на відсторонення від права на спадкування та проведуть всю роботу, пов’язану з цим, від початку до кінця.

Відсторонення від права на спадкування може статися, коли спадкоємець порушує закон. Наприклад, якщо він зловживав алкоголем або наркотиками, не виконував рішення суду, неоплачував аліменти або вчинив інші правопорушення.

Щоб звернутися до суду з заявою на відсторонення від права на спадкування, необхідно звернутися до компанії FLC Group. Наші юристи нададуть всю необхідну поміч та підтримку. Вони проконсультують щодо всіх деталей цієї процедури, нададуть необхідні поради та підготують всю необхідну документацію.

Також необхідно звернути увагу на строк дії права на відсторонення від спадкування – він складає шість місяців з моменту відкриття спадщини. Тому не варто затягувати з подачею заяви на відсторонення.

Тому, якщо виникли проблеми з правом спадкування в Києві, не варто відкладати подачу заяви на відсторонення від права на спадкування. Компанія FLC Group допоможе вирішити всі питання та скласти заяву, щоб забезпечити відсторонення від спадкування.