Відвідування підозрюваного у слідчому ізоляторі або ізоляторі тимчасового тримання Київ юрист FLC Group

Відвідування підозрюваного у слідчому ізоляторі або ізоляторі тимчасового тримання Київ юрист FLC Group

Якщо ваш рідний, близький чи знайомий підозрюється у кримінальному провадженні та перебуває у слідчому ізоляторі або ізоляторі тимчасового тримання в Києві, вам, як його адвокатові, необхідно знати, як правильно здійснити відвідування.

Перш за все, для відвідування підозрюваного адвокат повинен отримати офіційний дозвіл від слідчого судді. Це означає, що вам необхідно подати заяву до слідчого судді з вказівкою особи, яку ви хочете відвідати, дати ім’я та прізвище адвоката, який буде проводити відвідування, а також відзначити дату та час відвідування. Після цього слідчий суддя призначить дату відвідування та складе відповідний документ, який необхідно буде підписати.

Під час проведення відвідування адвокат повинен мати на увазі деякі моменти. По-перше, він має право ознайомитись з матеріалами провадження, які стосуються його підзахисного, та брати копії необхідних документів. По-друге, адвокат може спілкуватись з підозрюваним без свідків, але спілкування може відбуватись лише в присутності працівника слідчого ізолятору або тимчасового тримання. По-третє, адвокат має право та повинен звернути увагу на дотримання прав підозрюваного у процесі тримання під вартою.

Звертаємо увагу, що відвідування у слідчому ізоляторі або ізоляторі тимчасового тримання може бути обмежене певними правилами. Наприклад, у визначені години, з обмеженням підозрюваного в рухах або обмеженням у використанні мобільного телефону. Тож, будучи адвокатом, необхідно заздалегідь погодити всі умови відвідування з працівниками слідчого ізолятору або тимчасового тримання.

Юридична компанія FLC Group має досвід у захисті клієнтів у кримінальних провадженнях та забезпечує надання кваліфікованої правової допомоги у відвідуванні підозрюваного у слідчому ізоляторі або ізоляторі тимчасового тримання в Києві.