Встановлення батьківства Київ адвокат FLC Group

Встановлення батьківства: як допомогти дитині знайти тата

Коли поруч необхідного співмешканця немає, але є дитина, яка за законом має право на знання і батька, то можна звернутися до суду з позовом щодо встановлення батьківства. Однак, у цьому питанні краще довіритися досвідченому адвокатові.

Процедура встановлення батьківства

Законодавство передбачає чітку процедуру підтвердження батьківства. Зокрема, заявник повинен:

  • звернутися до суду з позовом щодо встановлення батьківства;
  • надати докази відсутності таємниці в діях матері, дітей та інших осіб, щодо походження дитини;
  • довести, що він батько дитини;
  • отримати згоду матері на встановлення батьківства;
  • провести ДНК-експертизу.

Суд звичайно визначає кількість доказів, необхідну для підтвердження батьківства, самостійно. Але він керується загальним принципом – достатність доказів для встановлення батьківства повинна бути належним чином підтверджена і переконлива.

Захист інтересів дитини

Найважливішим аспектом встановлення батьківства є захист інтересів дитини. Тому іноді суд визначає, що наявність батька приурочена виключно до формального встановлення батьківства, при цьому батько повинен відшкодувати збитки матері, які виникли в зв’язку з виною в батьківстві або у разі згоди матері на оплату за збереження батьківства.

Якщо ви стали свідком встановлення батьківства, зверніться до адвоката з досвідом вирішення сімейних справ. Вони допоможуть вам звільнити вторинну зайвість і прискорити вирішення справи у вашій користі.

Адвокатська компанія FLC Group пропонує послуги щодо встановлення батьківства у Києві. Наші професійні адвокати нададуть вам всебічну підтримку в цій складній справі та допоможуть захистити інтереси дитини.