Встановлення факту прийняття спадщини Київ адвокат FLC Group

Встановлення факту прийняття спадщини Київ адвокат FLC Group

У разі смерті близької людини, багато хто з нас має у своїй думці тільки тугу та біль. Але, окрім цього, доводиться вирішувати безліч питань, пов’язаних із спадщиною. Один з основних питань – це встановлення факту прийняття спадщини, яке, на перший погляд, може здатися досить складним і заплутаним, але професійні адвокати FLC Group готові надати всебічну допомогу в його розв’язанні.

Прийняття спадщини – це один з етапів, на якому визначається коло осіб, які є спадкоємцями, а також на якому вони із собою ділять спадок. Дуже часто встановлення факту прийняття спадщини може стати причиною суперечок, адже спадщина може належати багатьом особам. Нерідко діти померлих родичів відмовляються від спадщини з різних причин, і тоді ці права перейдуть на наступних спадкоємців за законом. Але в таких випадках виникає питання про те, хто ж все ж таки зможе успадкувати майно.

Аби встановити факт прийняття спадщини, потрібно звернутися до суду з позовом про встановлення права спадкувати, де необхідно довести, що ви є спадкоємцем. Зазвичай до доказу відносяться свідоцтва про народження, шлюб, а також довідки про родинний стан.

Професійний адвокат FLC Group надасть правову консультацію щодо процедури встановлення факту прийняття спадщини, а також допоможе скласти та подати позов до суду. Наші адвокати володіють необхідними знаннями, навичками та досвідом в цій галузі, тому можуть гарантувати результат.

Отже, якщо ви стали справжнім спадкоємцем, але вам потрібна допомога у встановленні факту прийняття спадщини, звертайтеся до професіоналів FLC Group і ми допоможемо вирішити ваше питання максимально швидко та ефективно.