Встановлення юридичного факту родинних відносин Київ юрист FLC Group

Встановлення юридичного факту родинних відносин Київ юрист FLC Group

У сучасному світі сім’я – це невід’ємна частина життя кожної людини. Але іноді стаються неприємності, пов’язані з встановленням юридичного факту родинних відносин, таких як визнання батьківства, установлення факту шлюбу або розлучення тощо. Якщо ви знаходитесь в такій ситуації, то компанія FLC Group готова вам допомогти в вирішенні цих питань.

Визнання батьківства в Києві

Визнання батьківства – це встановлення факту наявності родинних відносин між батьком і дитиною. Якщо батько відмовляється визнавати своєї дитини, то мати може звернутися до суду з позовом про визнання батьківства. Юристи компанії FLC Group готові надати професійну допомогу в поданні позовної заяви та представленні інтересів клієнта в суді.

Установлення факту шлюбу та розлучення в Києві

Установлення факту шлюбу або розлучення – це юридичне визнання стану подружжя. Якщо ви бажаєте одружитися або розлучитися, то наші юристи з радістю допоможуть вам в цьому процесі. Ми забезпечуємо якісну підготовку необхідних документів та здійснюємо супровід у взаємодії з реєстратором стану цивільного стану або в судовому процесі.

Професійна допомога в Києві

Компанія FLC Group надає професійну юридичну допомогу в Києві з багатьох питань, пов’язаних із родинним правом. Ми гарантуємо якість наданих послуг та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.