Визнання договорів недійсними Київ адвокат FLC Group

Визнання договорів недійсними Київ адвокат FLC Group

Нерідко може траплятися ситуація, коли договір, який був укладений між сторонами, виявляється недійсним з-за ряду причин. В таких випадках звертатися до професійних юристів з питань визнання договору недійсним може бути необхідно.

Компанія FLC Group пропонує якісні послуги з питань визнання договорів недійсними в Києві та інших містах України. Наші досвідчені адвокати знають всі нюанси цього виду справ та мають великий досвід у проведенні судових процесів з цього питання.

Причини визнання договору недійсним

Є кілька причин, які можуть призвести до того, що договір стає недійсним:

  • Недостатня дієздатність сторін укладення договору (наприклад, неповнолітність)
  • Інформаційна нерівність між сторонами, коли одна із сторін не отримала достатньої інформації про умови угоди
  • Введення сторонами в оману для укладення договору
  • Порушення вимог законодавства при укладенні договору

Проведення судового процесу

У випадку, якщо сторона хоче визнати договір недійсним, необхідно звернутися до суду. Зазвичай судовий процес по цьому питанню складний та тривалий, тому краще звернутися до досвідчених адвокатів, які нададуть компетентну правову допомогу.

Адвокати компанії FLC Group проведуть професійну оцінку ситуації, нададуть необхідну правову допомогу та відстоюють інтереси свого клієнта в суді.

Заключні слова

Якщо ви маєте проблеми з договором, надійним вирішенням цього питання буде звернення до компанії FLC Group. Наші адвокати нададуть кваліфіковану допомогу з питань визнання договорів недійсними у Києві та інших містах України.