Визнання недійсними договорів поруки Київ адвокат FLC Group

Визнання недійсними договорів поруки Київ адвокат FLC Group

Українська законодавча база строго регулює порядок укладання та виконання договорів поруки. Це стосується як приватних осіб, так і юридичних осіб. Часто стається так, що поручители (особи, які гарантують виконання зобов’язань основного боржника) стають жертвами зловживань з боку кредиторів чи зобов’язаних осіб. У таких випадках можливе визнання договорів поруки недійсними.

Адвокатська компанія FLC Group у місті Києві володіє великим досвідом вирішення спірних питань, пов’язаних з поручительством. Як правило, основним аргументом для визнання договорів поруки недійсними є несумісність інтересів поручителя та основного боржника. Якщо формулювати це юридично, то договір поруки може бути визнаний недійсним, якщо він суперечить законодавству, порушено умови договору, є укладений неправомірно тощо.

Компанія FLC Group здатна забезпечити кваліфіковану правову допомогу з вирішення складних питань, пов’язаних з поручительством. Наші експерти проводять комплексні аналізи документації та додаткових доказів з метою набути якнайбільш повної карти підстав для визнання договорів поруки недійсними. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожної справи, щоб забезпечити успішний результат для наших клієнтів.

Отже, якщо у Вас виникли проблеми пов’язані з поручительством, які не можна вирішити самостійно, зверніться до компанії FLC Group. Ми з радістю станемо на Вашу захист і надамо якісну юридичну допомогу.