Визнання недійсними договорів поруки Київ юрист FLC Group

Визнання недійсними договорів поруки Київ юрист FLC Group

Захист прав та інтересів клієнтів – одне із головних завдань адвокатської компанії FLC Group. У зв’язку з цим, коли мова йде про визнання недійсними договорів поруки, що підписуються в різних галузях підприємницької діяльності, наші юристи з радістю беруться за справу.

У згаданій ситуації можливі різноманітні випадки, коли невмотивоване призначення поручителя викликає серйозні наслідки як для самого поручителя, так і для кредитора. Відповідно до законодавства, поручительство є договором, в рамках якого одна сторона (поручитель) зобов’язується перед іншою стороною (кредитором) виконати певне дієве чи бездієве дійство у відносинах з третім.

Якщо виникає ситуація, коли підписаний договір поруки хоч і актуальний на даний момент, але згодом виявляється недійсним, вашим можливостям забезпечити захист прав та інтересів обмежені. За такої обставини краще всього вразу звернутися за консультацією до компетентного юриста, зазвичай займаються цією проблемою такі фахівці як адвокат спадкових справ, адвокат земельних справ і тому подібне.

У компанії FLC Group працюють лише досвідчені фахівці з незалежним підходом до кожної технічної деталі справи. Ми відкриті до прямих контактів та готові відповісти на всі запитання щодо вирішення правових проблем. Вартість послуг, що ми пропонуємо, залежить від складності проблеми, але завжди залишається доступною та прозорої для наших клієнтів.

Наша команда наполегливо працює над тим, щоб допомогти вам вирішити ваші проблеми з договорами поруки в Києві або іншому місті столиці. Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися про можливості співпраці та забезпечити собі кваліфіковану консультацію від найкращих адвокатів.