Визнання недійсними договору про заставу Київ адвокат FLC Group

Визнання недійсними договору про заставу Київ адвокат FLC Group

Договір про заставу є одним з найпоширеніших способів забезпечення виконання зобов’язань перед кредиторами. Проте, іноді такі договори можуть бути недійсними з різних причин.

Якщо ви стали стороною у договорі про заставу і запідозрили його недійсність, вам необхідно вжити відповідних заходів для захисту своїх прав. Зокрема, ви можете звернутися до адвоката FLC Group з проханням про допомогу в цьому питанні.

Адвокат FLC Group має великий досвід у супроводі справ, пов’язаних з заставою та іншими видами забезпечення виконання зобов’язань. Наші фахівці детально вивчать вашу ситуацію та дадуть професійні поради щодо подальших дій.

Зокрема, відповідно до законодавства України, договір про заставу може бути визнаний недійсним у разі, якщо він був укладений з порушенням вимог закону або з приниженням прав заставників або заставодержателів. Також, недійснім може бути договір про заставу, якщо предметом застави стали речі, що не можуть бути заставлені за законом, або якщо вони належать третім особам та підлягають виключно їх розпорядженню.

Отже, якщо у вас виникли сумніви щодо недійсності договору про заставу, зверніться до адвоката FLC Group, який допоможе вам в захисті ваших прав та інтересів.