Визнання недійсними кредитного договору Київ адвокат FLC Group

Визнання недійсними кредитного договору Київ адвокат FLC Group

Кредитні договори є одними з найпоширеніших угод, які укладаються між фізичними та юридичними особами та банками. Однак, іноді виникають ситуації, коли клієнт змушений звернутися до адвоката для визнання договору недійсним. Адвокат FLC Group пропонує свої послуги у розв’язанні подібних ситуацій в Києві.

Підстави для визнання договору недійсним

Кредитний договір може бути визнаний недійсним у таких випадках:

  • Недійсність згоди сторін – якщо було зловживано діючими обставинами, введено одного з учасників у помилку або змушено до укладення договору, то такий договір може бути визнаний недійсним.
  • Недійсність умов – якщо умови договору протирічать закону, змісту та призначенню договору, то такий договір може бути визнаний недійсним.
  • Недійсність договору в цілому – у випадках, коли договір створено з порушенням закону.

Дії по визнанню договору недійсним

У випадку, коли клієнт хоче визнати договір недійсним, необхідно в першу чергу звернутися до адвоката, який проведе аналіз договору та визначить підстави для визнання його недійсним. Далі адвокат підготує відповідні документи та звернеться до суду з позовом про визнання договору недійсним.

У процесі судового розгляду необхідно мати докази того, що договір був укладений з порушенням закону, на чому й базується звернення до суду. У разі перемоги в судовому спорі, договір буде визнаний недійсним з моменту його укладення.

Як допоможуть адвокати FLC Group

Адвокати FLC Group мають великий досвід у проведенні судових справ про визнання договорів недійсними в Києві. Наші фахівці допоможуть клієнту у аналізі договору та визначенні підстав для визнання його недійсним. Ми підготуємо та подамо позов до суду та будемо представляти інтереси клієнта у судовому засіданні.

Ми гарантуємо якість та оперативність надання послуг з визнання договору недійсним. Зверніться до нас в офіс або зателефонуйте.