Визнання заповіту недійсним Київ адвокат FLC Group

Визнання заповіту недійсним Київ адвокат FLC Group

Дуже часто люди, отримавши успадкування від рідних, можуть виявити, що у заповіті насправді були зазначені не їхні бажання, а бажання родичів, які ніколи не хотіли допомогти. У цьому випадку їм потрібно звернутися до адвоката, який допоможе їм визнати заповіт недійсним.

Адвокатська компанія FLC Group пропонує послуги з представництва інтересів клієнтів у справах про визнання заповітів недійсними. У нашій компанії працюють досвідчені адвокати, які допоможуть вам у цій складній справі і захистять ваші права.

Наші адвокати проведуть комплексну перевірку документів, пов’язаних з заповітом, дослідження стану здоров’я людини, яка складала заповіт, її розумового стану та впливу інших осіб на неї. Якщо будуть виявлені підстави для визнання заповіту недійсним, то наші адвокати подадуть відповідні позовні заяви та захищатимуть ваші інтереси в суді.

Якщо вам потрібна допомога у справі про визнання заповіту недійсним, зверніться до адвокатської компанії FLC Group! Наші досвідчені адвокати допоможуть вам захистити ваші права.