Захист підозрюваного під час проведення слідчих дій: допитів, слідчих експериментів, обшуків Київ юрист FLC Group

Захист підозрюваного під час проведення слідчих дій: допитів, слідчих експериментів, обшуків Київ юрист FLC Group

Під час проведення слідчих дій, таких як допити, слідчі експерименти та обшуки, підозрювані мають право на захист своїх прав та інтересів. Закон України “Про кримінальний процес” передбачає права та гарантії підозрюваного під час проведення слідчих дій, які забезпечуються заступниками адвоката.

Один з основних моментів, який забезпечує адвокат при проведенні слідчих дій – це відстоювання прав підозрюваного на мовлення та присутність адвоката. Адвокат зіграє ключову роль у цьому процесі, тому що тільки він може уникнути недотримання прав підозрюваного та відстояти його інтереси в цілому.

Підозрюваному необхідно правильно орієнтуватися в своїх правах, без такої інформації ризик отримати несправедливе рішення або обвинувальний вирок збільшується. Найкращим варіантом буде консультація з адвокатом, який допоможе розібратися у конкретній ситуації та правильно скерувати подальші дії.

Також варто зазначити, що адвокат може забезпечити докази безпеки його клієнта під час проведення слідчих дій, складання протоколів та викладення доказів. Таким чином, адекватне втручання адвоката може пом’якшити наслідки порушення процесуальних прав підозрюваного.

Компанія FLC Group – це колектив досвідчених юристів, які надають послуги з захисту прав та інтересів підозрюваних під час проведення слідчих дій у Києві. Ми здатні забезпечити допомогу в складних інтересах та надати професійний захист підозрюваного від будь-яких порушень процесуальних прав.