Захист підозрюваного під час слідчих дій: допитів, слідчих експериментів, обшуків Київ адвокат FLC Group

Захист підозрюваного під час слідчих дій: допитів, слідчих експериментів, обшуків Київ адвокат FLC Group

Захист прав підозрюваного під час проведення слідчих дій є обов’язком кожного адвоката. У Києві таким послугам надає адвокатська фірма FLC Group.

Допити

Допит є одним з найважливіших етапів слідчого процесу. Тут важливо не допустити помилок під час запитань та інтерпретації відповідей, що може негативно вплинути на проведення подальших слідчих дій. Адвокат FLC Group забезпечить присутність на допиті, зможе запитати додаткові питання та роз’яснити підозрюваному права під час допиту.

Слідчі експерименти

Проведення слідчих експериментів також може мати велике значення для подальшого розслідування справи. Адвокат FLC Group забезпечить участь в проведенні експерименту, зможе дати рекомендації щодо дій та захистити права підозрюваного.

Обшуки

Обшуки також можуть викликати стрес та психологічний дискомфорт для підозрюваного. Адвокат FLC Group забезпечить присутність на обшуку, зможе проаналізувати дії слідчих, з’ясувати чи дотримуються вони правил проведення обшуку, захистити права та недопущення незаконних дій

Правова допомога у Києві від FLC Group

Якщо ви потрапили в складну життєву ситуацію та потребуєте кваліфікованої юридичної допомоги, то звертайтесь до адвокатської фірми FLC Group. Ми готові надати якісний захист та представництво в усіх сферах права.