Зміна формулювання причини звільнення та дати Київ адвокат FLC Group

Зміна формулювання причини звільнення та дати Київ адвокат FLC Group

Останнім часом ситуація з причинами звільнень стала складнішою. З одного боку, працедавці мають право припинити роботу з працівником без поважної причини. З іншого боку, працівники можуть вимагати визначення причини звільнення, а також мати можливість законно оскаржити рішення судовим шляхом.

Однак, недавно виникли питання щодо того, чи може працедавець змінювати формулювання звільнення після його проведення. Відповідь на це запитання залежить від кількох факторів, зокрема від типу звільнення, законодавчих норм, які регулюють дане питання, і взаємин між сторонами.

Як правило, причина звільнення вказується у трудовому договорі і/або в повідомленні про звільнення. Однак, якщо працедавець виявив нові факти, які стали підставою для звільнення, то він має право змінити формулювання в повідомленні про звільнення, але лише у разі, якщо зміни не суперечать законодавству.

Якщо працівник не згоден з новим формулюванням, то він може звернутися до суду. В разі, коли суд визнає звільнення несправедливим, то працівник може отримати компенсацію за збитки.

Адвокати FLC Group з Києва допоможуть як працівникам, так і працедавцям зрозуміти законодавство стосовно звільнень та забезпечити захист інтересів на протязі всієї судової процедури.