Адвокатські послуги у Києві

 • null

  Аналізуємо документи та ситуацію, надаємо юридичний висновок

 • null

  Оформляємо потрібну документацію будь-якого рівня складності

 • null

  Забезпечуємо захист прав клієнтів та представляємо їхні інтереси у суді

 • null

  Консультуємо з різних правових питань усно та письмово

Наше кредо: «Все, за що ми беремося, виконуємо на високому рівні якості!»

Юридична компанія FLC була створена у 2003 році та зібрала команду висококваліфікованих, компетентних, надійних юристів, до якої входять й досвідчені адвокати. Усім, кому потрібний правовий захист, ми рекомендуємо звернутися до нас та замовити професійні послуги адвоката Києва.

Наші головні принципи – це:

 1. Чесність. Ми ніколи не приховуємо від замовників правди щодо справи, наші дії завжди прозорі.
 2. Ясність. Спілкуємося з клієнтом зрозумілою йому мовою, аргументуємо усі рішення та подальші дії.
 3. Сувора конфіденційність клієнтської інформації.
 4. Високий професіоналізм в усьому.
 5. Комфортність. Ведемо переговори у приватній обстановці, без присутності третіх осіб.
 6. Глибокий аналіз ризиків та попередження їх виникнення.
 7. Оперативність вирішення будь-яких питань та проблем.
 8. Безпека. Укладаєма Договірна угода про допомогу адвоката цілком зрозуміла для клієнта.
 9. Взаємовигідне, довгострокове, плідне партнерство, що базується на безмежній довірі.

Професійні послуги адвоката є оптимальним варіантом для визначення та побудови правильної, грамотної, якісної, безпрограшної стратегії, яка допоможе вирішити навіть найскладнішу, заплутану ситуацію, що виникла у сфері права.

Кожен адвокат Києва, який веде практику у нашій компанії, допоможе врегулювати суперечки в досудовому або судовому напрямку найбільш безболісним для клієнта способом.

Адвокатські практики

 • Адвокат з економічних злочинів
 • Адвокат з податків
 • Оскарження рішень податкових структур
 • Кримінальний адвокат
 • Адвокат під час ДТП
 • Адвокат у корупційних справах, участь у допиті та обшуку

Як працює адвокат у Києві?

Будь-яка взаємодія з клієнтом відбувається за певними етапами:

 • null

  Укладаємо Договірну угоду

  Отримуємо від клієнта всю інформацію та документи

 • null

  Аналізуємо проблему

  Знайомимося та вивчаємо матеріали справи. Збираємо докази

 • null

  Шукаємо оптимальні рішення

  Обговорюємо їх з клієнтом. Розробляємо правову позицію, стратегію захисту для судових розглядів (за потреби)

 • null

  Представництво у суді

  Представляємо інтереси замовників у судових інстанціях усіх юрисдикцій

 • null

  Отримуємо позитивні результати

  Супроводжуємо клієнта до виконання винесеного рішення

Успішні кейси нашої команди

 • null

  Про вирішення комерційного спору з питань управління нерухомістю

  Деталі

  До нас звернувся клієнт, у якого виникла суперечка з іншою аналогічною компанією. Питання суперечки – розбіжності щодо управління об’єктом нерухомості. Суть питання – наш замовник уклав договірну угоду на управління новозведеним об’єктом з власником приміщення, яке на цей момент було нежитловим й продано за «Договором пайової участі». Пайова особа не заплатила за це приміщення, але здала її в орендне користування третім особам. Власник цієї нерухомості, дізнавшись про це, дав завдання відключити електрику, що й зробив наш замовник. Особа, яка орендувала приміщення, вирішила оскаржити це в економічній судовій інстанції, ґрунтуючись на законодавчих актах.

  Дії адвокатів

  Наш професійний співробітник вивчив, проаналізував передані йому документи, видав рекомендації замовнику щодо дотримання законодавчих вимог. Було взято участь у судовому засіданні, а також підготовлено відгук на позовну заяву, де були зазначені доводи, що ґрунтуються на ЦК України.

  Результати

  Судова інстанція після оцінки позицій опонентів винесла справедливий вердикт – відмовити вузадоволенні позову орендаря щодо нашого клієнта. Апеляційна інстанція залишила ухвалене рішення у первісному вигляді.

  Звертайтесь до наших компетентних адвокатів! Вони зможуть відстояти ваші права та інтереси, захистять від неправомірних дій з боку опонентів та судових інстанцій. Ми надаємо виключно якісні, професійні адвокатські послуги, намагаємось зберегти спокій та надати впевненості нашим клієнтам! Ми дорожимо своєю заслуженою репутацією!

 • null

  Про успішне припинення цивільної справи

  Деталі

  До нас звернулася фірма, яка виступала відповідачем у цивільній справі (позов про стягнення заборгованості та неустойки). Справу вела спеціалізована економічна судова інстанція. Клієнт попросив захистити його права та відстояти його інтереси у судовому розгляді.

  Дії адвокатів

  Наші досвідчені співробітники вивчили позовну заяву та документи, додані до неї, а також проаналізували справи опонентів, що розглядалися раніше. Потім було складено відповідне клопотання з вимогою припинення провадження громадянського спору. Підставою є докази, що заявник порушує Цивільний кодекс, а його дії несправедливі, нерозумні, неправомірні.

  Раніше ми вже захищали свого клієнта, але у іншій аналогічній справі, й рішення було прийнято на його користь. Позивач же, добре знаючи про все це, знову подав позовну заяву на тих же підставах та аналогічному предметі спору.

  Результати

  Судова інстанція припинила розгляд у цій справі на користь відповідача – клієнта нашої компанії, оскільки раніше було винесено позитивний вердикт із цього питання суперечки.

  Звертайтесь до наших компетентних адвокатів! Вони зможуть відстояти ваші права та інтереси, захистять від неправомірних дій з боку опонентів та судових інстанцій. Ми надаємо виключно якісні, професійні адвокатські послуги, намагаємось зберегти спокій та надати впевненості нашим клієнтам! Ми дорожимо своєю заслуженою репутацією!

 • null

  Про успішне завершення спору на користь нашого замовника

  Деталі

  Клієнт, який звернувся до нашої компанії, підписав «Договірну угоду на виконання монтажних робіт» з іншою організацією, за якою він зобов’язувався своєчасно та у повному обсязі здійснити заявлені субпідрядні роботи (встановлення та налаштування систем відеоспостереження). Роботи були виконані вчасно, але оплачені не були.

  Дії адвокатів

  Вивчивши та проаналізувавши ситуацію між опонентами, а також усі документи (зокрема договір та обов’язки сторін), ми підготували відповідну претензію боржнику та підготували позовну заяву «Про стягнення заборгованості», яку відправили до судової інстанції. Відповідач порушив умови договірної угоди щодо оплати за виконані підрядні роботи, а також відповідно до законодавчих актів діяв неправомірно.

  Результати

  Судова інстанція винесла позитивний вердикт на користь нашого замовника, позов задоволений, а відповідачу наказано виплатити всю суму заборгованості у повному обсязі. Ми також надали послугу виконавчого провадження, проконтролювавши, щоб відповідач виконав припис.

  Звертайтесь до наших компетентних адвокатів! Вони зможуть відстояти ваші права та інтереси, захистять від неправомірних дій з боку опонентів та судових інстанцій. Ми надаємо виключно якісні, професійні адвокатські послуги, намагаємось зберегти спокій та надати впевненості нашим клієнтам! Ми дорожимо своєю заслуженою репутацією!

Задайте своє запитання нашему фахівцю

  • null

   Про захист інтересів потерпілого у справі з шахрайства

   Деталі

   Наша компанія успішно виграла справу клієнта у судовій інстанції. Він постраждав від скоєного злочину – шахрайство. Винні у цьому були засуджені та відбувають покарання (шість років кожному співучаснику).

   Суть справи – розслідування проводилося приблизно чотири роки, й свідчення потерпілого трохи відрізнялися від тих, які він давав до суду. Засуджені та їхні захисники подали заяву на оскарження вироку до апеляційної судової структури, щоб їх виправдали, бо у їхніх діях не було злочинного наміру, а дії потерпілого були неправомірними.

   Дії адвокатів

   Наші фахівці уважно вивчили усі документи та матеріали справи. Позиція захисту була побудована на доказах, що елементи складу правопорушення були однозначно присутні у діях винних. Під час судового засідання адвокати пояснили, що злочинні дії та умисел засуджених є остаточним складом злочину, тобто вони шляхом зловживання довірою та обманом заволоділи майном потерпілого, а дії останнього вже не впливали на результат справи, оскільки злочин уже було закінчено.

   Результати

   Справу в апеляційній судовій інстанції було виграно, бо суддя повністю погодився з доказами наших адвокатів, а скарга засуджених залишилася без задоволення.

   Звертайтесь до наших компетентних адвокатів! Вони зможуть відстояти ваші права та інтереси, захистять від неправомірних дій з боку опонентів та судових інстанцій. Ми надаємо виключно якісні, професійні адвокатські послуги, намагаємось зберегти спокій та надати впевненості нашим клієнтам! Ми цінуємо свою заслужену репутацію!

  • null

   Про закриття справи у зв’язку з відсутністю складу злочинного діяння

   Деталі

   Ми змогли захистити нашого клієнта (юридичну особу), який підозрювався у шахрайстві великих розмірів. Було проведено досудовий розгляд, а справу закрито через відсутність складу злочину. Суть суперечки – дороге обладнання, щодо якого досудова інстанція двічі видала «Постанову про провадження виїмки».

   Дії адвокатів

   Ми двічі подавали папери на оскарження цього документу до спеціалізованої слідчої інстанції, але отримали відмову. Після цього адвокати почали надсилати приватні скарги та змогли домогтися оскарження рішення у суді першої інстанції. У результаті одну з постанов скасували й винесено іншу постанову про визнання першого документу незаконним. Крім цього, наші співробітники подали позовну заяву про розірвання угоди «купівлі-продажу», яка була повністю задоволена. Оскільки угоду було розірвано, а підстави вимоги предмету спору було виключено, ми подали клопотання про припинення провадження кримінальної справи, оскільки склад злочину був відсутній.

   Результати

   Враховуючи усі обставини, було ухвалено рішення про припинення провадження кримінальної справи. Раніше вилучена документація та дороге обладнання повернуто нашому клієнту.

   Звертайтесь до наших компетентних адвокатів! Вони зможуть відстояти ваші права та інтереси, захистять від неправомірних дій з боку опонентів та судових інстанцій. Ми надаємо виключно якісні, професійні адвокатські послуги, намагаємось зберегти спокій та надати впевненості нашим клієнтам! Ми цінуємо свою заслужену репутацію!

  • null

   Про успішне завершення досудового слідства

   Деталі

   Нашими клієнтами стали дві обвинувачені особи, які за версією досудової структури були причетні до розкрадання особливо великих розмірів. Суть справи – виконувалося розслідування на досудовому етапі, де посадовими та керівними особами комерційного банку було викрадено великі суми коштів. По даній справі проходили два наших клієнти.

   Дії адвокатів

   На етапі досудового слідства наші співробітники в обов’язковому порядку були присутні при численних обшуках та допитах, проявляли активність у визначенні всіх обставин та факторів даної справи, вивчали та аналізували матеріали, документи, докази. Майно обвинувачених було заарештовано, видано заборони на виїзд за кордон.

   Результати

   Встановлено, що наші клієнти абсолютно не причетні до великих грошових розкрадань. Природно, було знято усі підозри, з майна скасовано арешти, повернено усі предмети та речі, які раніше вилучено у процесі обшуків, знято заборони на виїзд за кордон, повернуто добре ім’я.

   Звертайтесь до наших компетентних адвокатів! Вони зможуть відстояти ваші права та інтереси, захистять від неправомірних дій з боку опонентів та судових інстанцій. Ми надаємо виключно якісні, професійні адвокатські послуги, намагаємось зберегти спокій та надати впевненості нашим клієнтам! Ми цінуємо свою заслужену репутацію!

  Задайте своє запитання нашему фахівцю

   • null

    Про стягнення заборгованості та задоволення позову

    Деталі

    До нас звернувся клієнт, у якого інша фізична особа запозичила велику суму грошей, але повернення за зазначеними в угоді термінами не було. Проблема громадянської суперечки – при настанні терміну повернення відповідач попросив договірну угоду у нашого клієнта, нібито для переоформлення нового документу, й знищив його. Позивач звернувся до поліції, яка порушила кримінальну справу про шахрайство, але потім його припинили, оскільки факт шахрайства та видача позики було підтверджено.

    Дії адвокатів

    Наші співробітники вивчили матеріали справи та документи, проаналізували ситуацію. Підстава для складання позовної заяви – «Договір позики», де було відображено, що гроші було дано у борг. Усі зібрані документи разом із позовом було передано до судової інстанції. Відповідач не зміг надати реальних доказів того, що він повернув позику.

    Результати

    Було винесено позитивне судове рішення на користь нашого клієнта, а опоненту – стягнення щодо повернення всієї суми позики.

    Звертайтесь до наших компетентних адвокатів! Вони зможуть відстояти ваші права та інтереси, захистять від неправомірних дій з боку опонентів та судових інстанцій. Ми надаємо виключно якісні, професійні адвокатські послуги, намагаємось зберегти спокій та надати впевненості нашим клієнтам! Ми цінуємо свою заслужену репутацію!

   • null

    Про успішний захист інтересів відповідача

    Деталі

    Наш клієнт проходив відповідачем по цивільній суперечці, пов’язаною із «Законом про захист прав споживачів». У судовій інстанції першої юрисдикції вже було відкрито цивільну справу на підставі позовної заяви, поданої позивачем, який вимагав стягнути гроші за завдання матеріальних збитків.

    Суть проблеми – відповідач надав опоненту послугу, згідно з «Договірною угодою», але останній зажадав відшкодування збитків, які завдав йому наш клієнт у процесі надання послуги.

    Дії адвокатів

    Співробітники нашої компанії проаналізували обставини справи, вивчили матеріали та документи, зібрали докази, що підтверджують правоту нашого клієнта, склали відгук на позов та відправили його до суду. Ми змогли аргументувати, що замовник послуги не вказав у заяві конкретні факти про заподіяння збитків, вартість збитків, чому він не звернувся до відповідача до закінчення гарантійного терміну, та не обґрунтував вину відповідача. Брали участь у судовому засіданні.

    Результати

    Винесено судове рішення на користь відповідача. Позивач не надав чітких доказів завдання матеріальних збитків нашим клієнтом, тому йому було відмовлено у задоволенні позову.

    Звертайтесь до наших компетентних адвокатів! Вони зможуть відстояти ваші права та інтереси, захистять від неправомірних дій з боку опонентів та судових інстанцій. Ми надаємо виключно якісні, професійні адвокатські послуги, намагаємось зберегти спокій та надати впевненості нашим клієнтам! Ми цінуємо свою заслужену репутацію!

   • null

    Про успішне стягнення суми заборгованості

    Деталі

    До нас звернувся замовник, який попросив представляти його інтереси у судової інстанції. Він просив допомогти йому отримати заборгованість із його бізнес-партнером. Труднощі суперечки полягали у наступному: партнер отримав товарну продукцію, але не поставив свій підпис у накладній (відпуск запасів на бік), було написано звичайну розписку, де не відображено, хто відпускав товарну продукцію й кому він має віддати фінанси.

    Дії адвокатів

    Співробітники нашої компанії детально вивчили всі обставини, матеріали справи та документи, направили бізнес-партнеру (відповідач) претензію, на яку він не відреагував. Після цього ми склали позовну заяву та подали її до судової інстанції, де вона й була розглянута. Було винесено спрощене судове рішення. Виконавчий лист віддано судовому приватному виконавцю.

    Відповідач не погодився з цим вердиктом й подав клопотання про його скасування, де вказав, що заборгованість відсутня. Рішення було анульоване та призначено повторне засідання. Ми надали нові аргументи, й опоненти вирішили укласти мирову угоду.

    Результати

    Нами був підготовлений проект «Мирової угоди», сторони його підписали, й він був затверджений судовою інстанцією. Відповідач не виконав умови цього документу, тому знову було виписано виконавчий лист. У процесі виконавчого провадження відповідач повністю погасив заборгованість.

    Звертайтесь до наших компетентних адвокатів! Вони зможуть відстояти ваші права та інтереси, захистять від неправомірних дій з боку опонентів та судових інстанцій. Ми надаємо виключно якісні, професійні адвокатські послуги, намагаємось зберегти спокій та надати впевненості нашим клієнтам! Ми цінуємо свою заслужену репутацію!

   Задайте своє запитання нашему фахівцю

    Вартість адвокатських послуг

    Ціна послуг нашого досвідченого, професійного адвоката у Києві формується на підставі багатьох ціноутворюючих факторів (наприклад, складність питання, час, витрачений на його вирішення).

    У прайсі вказано базову, орієнтовну вартість допомоги адвоката, а більш точну інформацію ви можете отримати, звернувшись до наших співробітників, зручним для вас способом.

    Перелік цін на юридичні послуги

    Послуга

    Вартість

    Визнання договорів недійсними (угоди купівлі-продажу, даріння, обміну, пожиттєвого утримання), зміна чи розірвання договору Складання позовної заяви – від 8000 грн
    Комплексний супровід – від 20000 грн
    Визнання права власності, припинення права власності Складання позовної заяви – від 3000 грн
    Комплексний супровід – від 15000 грн
    Стягнення грошових сум (в тому числі по розписці, договору позики) Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 15000 грн. + % від стягнутих коштів

    Майнові суперечки

    Послуга

    Вартість

    Витребування майна із чужого незаконного володіння Складання позовної заяви – від 3000 грн
    Комплексний супровід – від 15000 грн
    Усунення перешкод у користуванні та розпорядженні майном Складання позовної заяви – від 3000 грн
    Комплексний супровід – від 15000 грн
    Суперечки щодо вселення або виселення з житлового приміщення Складання позовної заяви – від 3000 грн
    Комплексний супровід – від 15000 грн
    Позбавлення права користування житловим приміщенням Складання позовної заяви – від 3000 грн
    Комплексний супровід – від 15000 грн

    Адміністративне провадження

    Послуга

    Вартість

    Відшкодування збитків, заподіяних невиконанням або неналежним виконанням зобов’язань Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Відшкодування неустойки (штрафу, пені) боржником, який порушив зобов’язання Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Стягнення матеріального збитку в результаті ДТП, в результаті залиття (затоплення) квартири Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Адвокат по адміністративним справам (в т.ч. ст. 124, 130 КУПАП) Комплексний супровід – від 10000 грн

    Кредитні суперечки

    Послуга

    Вартість

    Спори по кредиту, розірвання, припинення, визнання недійсними кредитного договору, договорів поруки, застави Складання позовної заяви – від 3000 грн
    Комплексний супровід – від 9000 грн
    Повернення депозитів Складання позовної заяви – від 3000 грн
    Комплексний супровід – від 9000 грн

    Спадкові справи

    Послуга

    Вартість

    Усі суперечки, пов’язані зі спадщиною, у тому числі про визнання заповіту недійсним, про продовження строку на спадщину, про усунення від права на спадкування, про визначення черги на спадщину, про поділ спадщини, про встановлення факту прийняття спадщини, про визнання недійсним свідоцтва про спадщину право на спадщину Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Скасування виконавчого напису нотаріуса Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн

    Сімейні суперечки

    Послуга

    Вартість

    Розірвання шлюбу Складання позовної заяви – від 3000 грн
    Комплексний супровід – від 7500 грн
    Розподіл майна Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 7500 грн
    Стягнення аліментів Складання позовної заяви – від 3000 грн
    Комплексний супровід – від 7500 грн
    Припинення аліментних зобов’язань Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Позбавлення батьківських прав Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Визнання шлюбу недійсним Складання позовної заяви – від 3000 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Встановлення батьківства Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Оскарження батьківства (материнства) Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Суперечки про місце проживання дитини при окремому проживанні батьків Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Про здійснення батьківських прав батьком, який проживає окремо від дитини Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 7500 грн
    Про усунення перешкод до спілкування з дитиною її близьких родичів Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Про повернення батькам дитини, яка утримується не на підставі закону або судового рішення Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Роз’яснення положень чинного законодавства щодо прав на майно подружжя та осіб, які спільно проживають у цивільному шлюбі Від 3500 грн
    Складання шлюбних договорів та інших угод щодо порядку використання особистого та спільного майна подружжя Від 3500 грн
    Встановлення юридичного факту (у т. ч. факту смерті, факту родинних відносин) Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн

    Трудові суперечки

    Послуга

    Вартість

    Супровід інтересів працівників при незаконному звільненні та інших неправомірних діях Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Відновлення на колишньому місці роботи Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Стягнення середньомісячної заробітної плати за час вимушеного прогулу Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Стягнення невиплаченої заробітної плати Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Відшкодування шкоди, заподіяної здоров’ю умовами виробництва Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Оскарження винесення дисциплінарного стягнення Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Зміна формулювання причини звільнення та дати Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн
    Представництво адвокатом інтересів працівника на етапі досудового врегулювання трудового спору Складання позовної заяви – від 3500 грн
    Комплексний супровід – від 10000 грн

    Кримінальні справи

    Послуга

    Вартість

    Захист інтересів клієнта на стадії досудового слідства
    Збирання необхідних документів
    Присутність під час допиту; присутність при допиті особи як свідок
    Підготовка та подання заяв про скоєний злочин
    Оскарження обраного запобіжного заходу щодо клієнта
    Оскарження дій/бездіяльності органів досудового слідства
    Підготовка та подання клопотань, скарг та заяв з кримінального провадження
    Оскарження недотримання слідчим строків досудового слідства
    Захист підозрюваного під час проведення слідчих дій: допитів, слідчих експериментів, обшуків
    Відвідування підозрюваного у слідчому ізоляторі або ізоляторі тимчасового утримання
    Захист прав потерпілого, цивільний позов
    Участь у судових засіданнях
    Подання апеляційної скарги на вирок, ухвалу або ухвалу суду першої інстанції, касаційної скарги
    Участь адвоката в судових засіданнях – 8000 грн
    Участь в допитах, обшуках – 10000 грн (до 2х годин), далі – 3500 грн кожна наступна година
    Підготовка та подача процесуальних документів (скарг, клопотань, заперечень, заяв) – від 3500 грн
    Підготовка та подача позову, апеляційної та касаційної скарги – від 5000 грн
    Комплексний супровід окремо на стадії досудового слідства та окремо на судовій стадії – від 8500 грн (по кримінальним проступкам), від 70 000 грн по іншим категоріям справ (кожна стадія, до 1 року по часу)

    Підготовка позовних заяв та скарг до суду

    Послуга

    Вартість

    Підготовка позовної заяви до суду Від 3500 грн
    Підготовка апеляційної скарги Від 5000 грн
    Підготовка касаційної скарги Від 7500 грн
    Підготовка позовної заяви до Європейського суду з прав людини Від 10000 грн
    Представництво інтересів в суді 1 засідання — від 8500 грн

    Договірні роботи

    Послуга

    Вартість

    Складання договору Від 3000 грн
    Правовий аналіз договору Від 5000 грн
    Юридичний супровід підписання договору Від 7000 грн

    Юридичні консультації

    Послуга

    Вартість

    Підготовка письмового юридичного висновку Від 3500 грн
    Консультація адвоката\юриста Від 1500 грн
    Консультація з питань податкового законодавства Від 5000 грн

    Корпоративне право

    Послуга

    Вартість

    Державна реєстрація / перереєстрація ФОП 5000 грн
    Державна реєстрація / перереєстрація ТОВ, ПП, іноземних представництв Від 7500 грн
    Складання статутних документів Від 5000 грн
    Ліквідація підприємств Від 15000 грн

    Виконавче провадження

    Послуга

    Вартість

    Підготовка документів для подання до виконавчої служби Від 3500 грн
    Виконання рішень по стягненню грошових коштів 10%-30% від суми повернутих коштів
    Виконання інших рішень Від 5000 грн

    Абонентське обслуговування юридичних осіб

    Послуга

    Вартість

    Абонентське обслуговування юридичних осіб Від 7000 грн на місяць

    Претензійно-позовні роботи в інтересах страхових компаній

    Послуга

    Вартість

    Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (регрес) Від 5000 грн
    Добровільне страхування майна (суброгація) Від 5000 грн
    Експедиторське страхування Від 5000 грн
    Медичне страхування

    Юридичні послуги в інтересах клієнтів страхових агентств та страхових брокерів

    Послуга

    Вартість

    Юридична допомога стосовно досудового, судового та примусового врегулювання спорів стосовно невиплати страхових відшкодувань по будь-яким страховим випадкам 15% від стягнутих сум (+ окремо судовий супровід від 5000 грн за кожну справу)

    Адвокатські послуги від компанії «FLC» – це величезна клієнтська база (понад 80 000 осіб), тисячі виграних справ та суперечок, задоволені клієнти та їх позитивні відгуки про нашу діяльність. Ми стоїмо на сторожі закону й не допускаємо свавілля!

    Чому варто звернутися до нас?

    Оперативні, максимально точні, професійні консультації

    Ми працюємо у режимі реального часу, тобто при виникненні правової колізії у будь-якій ситуації, замовник може звернутися до нас для отримання слушних порад та рекомендацій. Ми захищаємо інтереси клієнтів відповідно до правових вимог.

    Команда досвідчених, висококваліфікованих адвокатів

    Наші юристи спеціалізуються в окремо взятих правових сегментах (кримінальний, корупційний, ДТП, економічні злочини, податки, корупційні справи, інші), що дозволяє їм із честю та гідністю виходити переможцем навіть із найскладніших ситуацій. На сьогоднішньому рахунку у нас 87% виграних суперечок та справ.

    Гарантуємо 100% конфіденційність

    Успішне ведення справ залежить від того, наскільки повно клієнт надав нам інформацію щодо конфлікту. Ми ніколи не розголошуємо отриманих даних, вони перебувають під надійним наглядом юриста, який веде справу. У цьому ви можете бути певні!

    Лояльна, прозора цінова політика

    Адвокатські послуги, ціни на які можна побачити у прайс-листі, доступні всім без винятку. Неважливо хто ви, рядовий громадянин чи власник величезного бізнесу, кожен може звернутися до нас за якісною юридичною підтримкою та допомогою!

    Якщо ви хочете отримати професійні, грамотні адвокатські послуги, бути всебічно захищеним, вийти переможцем при виникненні судового розгляду та залишитися при своїх інтересах, зателефонуйте нам! Ми здобудемо для вас перемогу!

    Ми завжди готові надати допомогу адвоката та зробити так, щоб ви залишилися задоволені співпрацею з нами!

    БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦІВ ОНЛАЙН

    Отримайте консультацію онлайн, телефоном або особисто в офісі. Задайте ваше запитання та отримайте необхідну консультацію протягом 15 хвилин

    • Ваше запитання
    • Контакти

    Ваше запитання

    Ваше запитання

    Контакти

    Ім'я

    Номер телефону

    Email

    Наші фахівці

    online

    [Адвокат]

    Кузьменко Артем

    online

    [Юрист]

    Шаблій Сергій

    online

    [Бухгалтер]

    Сорокіна Анна

    offline

    [Адвокат]

    Карпін Володимир

    online

    [Бухгалтер]

    Мірошниченко Ірина

    online

    [Адвокат]

    Харченко Сергій

    Отримайте консультацію прямо зараз

    Залиште свою заявку і уже через 10 хвилин з Вами зв’яжеться наш експерт

    Нам уже довірили свій бізнес

    Відгуки про компанію FLC

    Наша адреса