Відгуки про компанію FLC

Довели спорідненість у Болгарії та допомогли отримати громадянство

Нещодавно з’ясувалося, що в мене в роду знайшлися болгари, а я й сама відчувала, що в мені є щось звідти. Але отримати докази самостійно дуже складно, тому мені порадили звернутися у юридичну компанію FLC, тому що у них є представництво з російськомовними юристами в Болгарії. Саме вони змогли зібрати усі докази моєї спорідненості та оформити болгарське громадянство. Співробітники завжди звітували мені про пройдені етапи, відповідали на всі запитання. Залишилося зовсім небагато, й я переїду жити до Варни, а поки що посилено вивчаю болгарську мову. Висловлюю велику подяку у допомозі!

Віталіна
17.12.2021

Надали допомогу у відкритті компанії

Я вже кілька років живу в Польщі та вирішив нарешті відкрити свою справу. Я лікар-педіатр, тому вибір ліг на відкриття приватної педіатричної клініки. Щоб не зіткнутися з проблемами, я звернувся до юридичної компанії FLC, її представництво є у Кракові. Юрист, який мені допомагав, надав мені повний супровід, був на зв’язку постійно. Давав слушні поради та консультації, допоміг зібрати повний пакет документів, оформити компанію у відповідних держорганах. Я дуже задоволений співпрацею з вами та дякую за сприяння. Рекомендую вас своїм друзям!

Давид
14.12.2021

Швидке оформлення «блакитної карти» ЄС та допомога у відкритті бізнесу

Дуже хотілося завжди переїхати жити та працювати в Іспанії. Нарешті моя мрія здійснилася. І це завдяки компанії FLC та її професійній, грамотній команді. Я не лише отримала blue card, а й змогла відкрити свій бізнес та купити квартиру. Протягом усього спілкування зі співробітниками компанії, у мене склалося лише позитивне враження про них. Завжди кваліфіковані консультації, чітке знання законів Іспанії, діловий підхід до вирішення моїх питань. Загалом рекомендую компанію FLC усім, хто живе в Іспанії або хоче сюди переїхати!

Світлана
11.09.2021

Відмінна допомога у складній сітуаціі

Дякую, допомогли мені у дуже складній ситуації. Вважаю, що у вашій компанії працюють справжні професіонали, тому що реагують швидко, надають детальні консультації, працюють на результат!

Григорий Пономаренко
19.07.2021

100% результат

Вашу компанію порадили друзі. Зверталися до вас із питань спадщини. Отримані результати задоволені на 100%. Вартість послуги більш-менш нормальна. Було дано професійні консультації, роз’яснено всі нюанси. Нам просто пощастило, що ми звернулися до вас.

Віктор Петрович
13.06.2021

Дякую за допомогу

Саме до вас мені порадив зателефонувати мій друг, котрий вже користувався вашими послугами. Я громадянин Туреччини, але мешкаю на території України. До вас звернувся для оформлення тимчасового проживання. Дякую за швидку допомогу!

Серхат
09.06.2021

Грамотна юридична допомога

Грамотна юридична допомога

Юлія Богданівна
24.05.2021

Допомогли швидко розірвати шлюб та поділити майно

Дякую компанії FLC за допомогу в розірванні шлюбу з іспанцем, розділ спільно нажитого майна та отримання для мене та дитини кращих умов для подальшого проживання в Іспанії. За допомогою співробітників компанії ми розійшлися мирно, без жодних претензій один до одного. Також було надано допомогу зі стягнення аліментів та встановлення прав на дитину. Загалом надали повний супровід у вирішенні моєї сімейної проблеми. Дякую за співпрацю!

Юлія
03.05.2021

Допомогли знайти квартиру та швидко її придбати

Давно планували придбати нерухомість у курортному польському місті Гданську, але не знали з чого розпочати цю процедуру. Купити квартиру в іншій країні завжди пов’язане з будь-якими ризиками. Потрібно розбиратися з різними нюансами, знати закони, а ми в цьому не були підковані. Добре порадили нам звернутися до компанії FLC, офіс якої знаходиться у Кракові. Ми вдячні співробітникам компанії, бо вони справді грамотні, досвідчені, допомогли нам із собором документів, підшукали гарну квартиру, допомогли купити її. Тепер ми живемо у найкрасивішому місті Польщі та збираємо доки на отримання громадянства. А допомагають нам юристи компанії FLC! Дякую вам за допомогу!

Сергій та Марина Кравчук
18.04.2021

Професійно, але затягли терміни

Зверталася до вас щодо отримання дозволу на проживання. У принципі, все було зроблено чітко, тільки невеликий осад залишився від того, що затягнувся цей процес, хоча мені було обіцяно швидке оформлення. Ціни то великі, зверніть увагу на терміни виконання замовлення. Інших претензій я не маю. Спасибі за допомогу!

Ольга Григорьева
15.04.2021

Адвокат по ДТП супер!

Саме завдяки вам я виграв справу за статтею 130. Порадили звернутися до вас друзі. Дуже переживав, думав, а чи вийде. Все пройшло на ура! Дякую за кваліфіковану юридичну допомогу. Тепер я знову в лавах автолюбителів, а я ж не уявляю себе серед пішоходів!

Юрій Михайленко
30.10.2020

Дякуємо за отримання «Золотої візи»

Компанія FLC допомогла нам отримати «золоту візу». Час пролетів непомітно, й ми вже власники гарної вілли та маємо ВНЖ в Іспанії. Ми висловлюємо велику подяку співробітнику компанії, якого до нас прикріпили. Професійна допомога, нетривіальний підхід до вирішення наших питань, уважність та скрупульозність у дрібницях – усе це допомогло нам швидко переїхати до країни нашої мрії без бюрократичної тяганини.

Олена та Петро Комаровські
14.10.2020

Професійно, рекомендую

Хочу сказати велике спасибі вашій компанії. Швидко та професійно провели процедуру стягнення боргів. Звертався приблизно місяць тому. Отримав слушні рекомендації. Рекомендую всім! Тут працюють справжні профессіонали.

Мирослав
08.09.2020

Допомогли відкрити фірму

Щоб відкрити фірму на території Польщі, зокрема у місті Познань, звернувся до польського представництва компанії FLC у Кракові. Мені її порекомендував друг, який кілька років тому вже звертався до сюди з аналогічного питання. Я не пожалкував, що підписав договір із компанією. Допомогли відкрити приватну справу, підшукати підходяще приміщення, зібрати усі документи, обійти усі підводні камені та бюрократичні тяганини. Загалом надали повний юридичний, а також бухгалтерський супровід. Напевно й продовжуватиму з вами співпрацю, бо мені сподобалося, як працюють ваші співробітники, а проблеми, швидше за все, у мене будуть.

Аркадій
02.09.2020

Швидко допомогли переїхати до Польщі

У нас є родичі в Польщі, вірніше мого чоловіка. Ми давно планували переїхати жити до Кракова, але весь час щось заважло. То часу не було на збирання документів, то ще якісь проблеми виникали. Самі боялися навіть починати всю цю тягомотину з доками. Дякуємо співробітникам компанії FLC – проконсультували з усіх питань, допомогли зібрати весь необхідний пакет документів й для мене, й для чоловіка, зробили переклад та легалізували папери. Незабаром ми їдемо до Польщі та отримаємо «Карти Побуту» для проживання. Ще раз дякуємо за повне сприяння! Компанію вашу рекомендуємо, як відповідального, надійного партнера у вирішенні проблем!

Людмила та Микола Любомирови
07.07.2020

Абонентське обслуговування на висоті

Наша фірма вже п’ять років перебуває на абонентському обслуговуванні в компанії FLC. Ваші досвідчені юристи постійно допомагають вирішувати різні питання, які безпосередньо пов’язані з нашою комерційною діяльністю. Вони завжди швидко виходять на зв’язок, якщо ми звертаємося з якогось правового питання, швидко його вирішують. Востаннє зверталися з правової експертизи договірних зобов’язань. Як завжди, все чітко та кваліфіковано. Рекомендуємо всім, бо тут працює колектив професіоналів найвищого класу!

Вікторія Євгенівна
06.07.2020

Професійна допомога в отриманні громадянства

Професійна допомога в отриманні громадянства
Я дуже вдячна юристам компанії FLC за допомогу в отриманні громадянства у Болгарії для мене та мого сина за більш спрощеною схемою. Процедура оформлення та отримання пройшла досить легко та швидко (збір пакету документів та їх подання до ДАБЛ, співбесіда у міністерстві в присутності співробітника компанії). Наразі ми вже оформлюємо внутрішні папери. Наша мрія здійснилася, а за це спасибі FLC!

Христина
21.05.2020

Швидко оформили ВНЖ

Не буду довго поширюватися, просто пишу позитивний відгук про співпрацю з компанією FLC. Вони допомогли мені швидко та компетентно отримати ВНП у Болгарії. Просто висловлюю свою подяку. Звертатимуся ще, якщо знадобиться вирішити якісь проблеми!

Вадим Воронцов
30.03.2020

Дякую за допомогу у вирішенні правових питань щодо бізнесу в Іспанії

Нещодавно довелося співпрацювати з юридичною компанією FLC у напрямку вирішення правових питань щодо мого бізнесу в Іспанії. Можу відзначити, що до поставлених завдань співробітники поставилися серйозно, виявивши всі свої знання, використавши досвід та професіоналізм. Усі мої проблеми було вирішено грамотно, чітко, оперативно. Результатами співпраці залишився повністю задоволений, залишився у плюсі за прибутком навіть після розрахунку з компанією. Так що рекомендую вас тепер усім своїм друзям та партнерам як справжніх експертів іспанського законодавства.

Михайло Коваленко
26.03.2020

Швидко оформили ВНЖ в Іспанії

r4d41d1x

Висловлюю глибоку подяку співробітникам компанії FLC за оперативне вирішення моєї проблеми оформлення вида на проживання в Іспанії. Відмінне знання імміграційних та іспанських законів, професіоналізм та досвід співробітників допомогли мені швидко переїхати жити до міста моєї мрії Аліканте. Рекомендую вашу компанію всім!

Альберт
19.02.2020

Допомогли офіційно працевлаштуватися

Для оформлення запрошення для працевлаштування та повного пакету документів для цього звернувся до польського офісу компанії FLC у Кракові. Фахівець, якого до мене прикріпили, виявився знаючим, тямущим, уважним та відповідальним. Він усі мої проблеми вирішив досить оперативно, і я вже працюю у Польщі офіційно і не боюсь депортації з країни. Дякуємо вам за співпрацю! Якщо будуть проблеми знову до вас звернусь!

Віктор Іванченко
13.11.2019

Рекомендую, професійна допомога

Неодноразово звертався за допомогою до компанії FLC з різних питань. Спочатку оформлення ВНЖ, потім отримання громадянства, а після цього відкриття бізнесу. Завжди на висоті, завжди кваліфіковані консультації, повний супровід та підтримка у правових питаннях. Надійність, професіоналізм, гнучкий індивідуальний підхід, уважність до дрібниць, знання іспанського законодавства – це все про співробітників компанії, яких я звертався за допомогою. Дякую вам за співпрацю! Звертався й звертатимуся надалі, адже добре мати помічника в Іспанії, який розмовляє однією з тобою мовою!

Stanislav Prokopenko
07.11.2019

Допомогли переїхати до Болгарії всією сім’єю

Спочатку я хотів сам їхати до Болгарії, а вже потім перевезти дружину та дитину. Як надійного помічника мені порекомендували юридичну компанію FLC, тим більше що й офіс у них є у Бургасі, тобто вони можуть виконувати всі дії на місці, що дуже зручно. Списався зі співробітниками, пояснив ситуацію, сказав, що планую у майбутньому й сім’ю забрати. Але юрист запропонував мені відразу оформляти громадянство й для мене, й для дружини. Вона була зовсім не проти, й ми уклали договір. Пакети документів збиралися одночасно, та й обійшлося мені це дешевше. На поточний день доки подано у ДАБЧ, а ми чекаємо на співбесіду. Дякуємо за оптимальне вирішення нашого питання!

Кирило Старков
02.10.2019

Хороша компанія, компетентна допомога у відкритті фірми

Хороша компанія, компетентна допомога у відкритті фірми
Я звернулася за допомогою до юридичної компанії FLC за порадою друзів, оскільки вони тут вже обслуговувалися. Я дуже рада, що є у них офіс у Болгарії та співробітники розмовляють російською мовою. Тут мені допомагали з відкриттям юридичної особи. Було надано детальну, компетентну консультацію, я оформила довіреність на те, що вони можуть діяти від мого імені. Було зібрано повний пакет документів, й моя фірма була зареєстрована та внесена до Реєстру юр. осіб. Велике дякую за професійну допомогу!

Людмила Моісеєнко
05.09.2019

Не виходять на зв’язок

Так, що це таке, два дні не можу додзвонитися до вашої компанії. Дуже незадоволена

Іванна
01.09.2019

Дякую за вибір ВНЗ в Іспанії та отримання студентської візи

4d5d5d5

Висловлюю глибоку вдячність компанії FLC та її співробітникам за надання допомоги за вибір університету в Іспанії, а також за вирішення організаційних питань. Мені допомогли розібратися з ВНЗ, визначитись із вибором. Також допомогли підготувати необхідний пакет документів, подати їх без проблем, оформили студентську візу та надали іншу відповідну допомогу. Дякую – тепер я студент Барселонського університету! Навчаюся та насолоджуюся життям в Іспанії!

Володимир
04.08.2019

Рекомендую, професійний підхід

Нещодавно довелося терміново шукати грамотного юриста для надання допомоги у сімейних питаннях. Порадили вашу компанію. Дякую за оперативне вирішення моєї проблеми. Була подана детальна консультація, документи були підготовлені точно вчасно. Рекомендую вашу компанію всім друзям та буду й надалі звертатися.

Наталя Миколаївна
15.04.2019

Гарна допомога фірмам, професіонально

Зверталася до вас вже кілька разів із різних питань від нашої фірми. Завжди ваші юристи на професійному рівні допомагали вирішувати усі проблеми. Консультації, підготовка необхідних документів та інші етапи співпраці проходили чудово. Вирішила залишити відгук, щоб усі, кому потрібна якісна юридична допомога, знали, куди треба звертатися!

Ірина
25.03.2019

Ретельні перевірки податкової звітності швидко, якісно!

Постійно звертаємось до вашої компанії за перевірками податкової звітності, а іноді й за оскарженням рішень податкових структур. Професійний підхід, все виконується чітко, швидко, якісно, без зайвих рухів та зволікань, згідно з податковим законодавством. Ми довіряємо компанії FLC свої звіти для податкової, і точно знаємо, що співробітники перевірять все досконало. Ціна послуги є цілком доступною для нас. Зверталися і далі звертатимемося за професійною допомогою. Компанію рекомендуємо!

Марія Прокопенко
02.11.2018

Швидке, грамотне вирішення проблем

Нещодавно мені потрібен був професійний адвокат із сімейних суперечок. Знайшла по відгукам вашу компанію. Довго не роздумувала та зателефонувала. Я не очікувала, що моя проблема буде вирішена в найкоротший термін. Юрист, якого до мене прикріпили, досвідчений, чудово розуміється на сімейному законодавстві, професійно консультує. Величезна подяка за чудові результати. Розлучення було оформлено оперативно та на вигідних для мене умовах.

Марина Владиславівна
05.10.2018

Довго зв’язуються

Залишала заявку на надання юридичної допомоги, але зв’язалися зі мною лише через два дні. Не дуже професійно.

Елизавета Богданова
27.09.2018

Допомогли зареєструвати компанію

Зважився нарешті відкрити власну справу в Болгарії, але коли почав розбиратися у тому, як це зробити, зрозумів, що сам не впораюся, доведеться звертатися до знаючих людей. Почав шукати відповідну компанію, радитись із партнерами та друзями, зупинився на компанії FLC. Грамотні фахівці, компетентні консультації, швидке реагування на виникаючі проблеми, професійний підхід до вирішення питань – ось, що я можу сказати про співробітників компанії після співпраці з ними. Пояснюють доступно, завжди перебувають на зв’язку. Зараз моя фірма вже функціонує, а я підписав з FLC договір на бухгалтерський супровід.

Віктор
09.08.2018

Професійна допомога у відкритті бізнесу в Іспанії

5g587awf5as

Коли вирішив відкрити бізнес в Іспанії довго шукав, хто мені зможе допомогти із цим питанням. Порадив мені друг юридичну компанію FLC. Зателефонував, поспілкувався зі співробітниками та зрозумів, що вони справжні професіонали. Тепер я розумію, що прийняв правильне рішення, що звернувся до вас. Мені допомогли уникнути багатьох «підводних каменів», труднощів, оминути бюрократичні тяганини. Я про них навіть не здогадувався, коли планував вести підприємницьку діяльність на території Іспанії. FLC надала мені повний юридичний супровід відкриття справи, постійно були на зв’язку для консультацій. Допомога була надана реальна, відчутна, високоефективна! В результаті мій бізнес процвітає, а при виникненні будь-яких питань я відразу дзвоню у компанію! Дякую за співпрацю!

Денис
18.06.2018

Знайшли підходяще житло, допомогли з кредитом

Коли став вибір країни, куди я хотіла б переїхати жити, я обрала Польщу. Довго думала, вуякому місті влаштуватися, вирішила, що житиму у невеликому місті Зелена-Гура. За допомогою у підборі житла та найважливіше отримання кредиту на його покупку, звернулася до компанії FLC (її офіс знаходиться у Кракові). Не буду довго описуватиму все, через що довелося пройти. Співробітники виявилися професіоналами, діяли чітко та грамотно. Загалом, я вже живу в Польщі та насолоджуюся життям. Дякую!

Катерина Олегівна
28.05.2018

Злагоджена робота, професіонали

З юристами компанії FLC співпрацювати одне задоволення. Вони завжди все тримають у своїх руках, перебувають у курсі справ, розробляють стратегію, допомагають зібрати потрібні документи. Звертаюся сюди вже вдруге й завжди дивуюся на їхню злагоджену роботу. Цього разу я звертався із проблемою зниження суми боргу через арбітражний суд. Дякую за вирішення моєї проблеми!

Георгій
28.03.2018

Грамотний супровід угоди «купівлі-продажу»

Дякую за повний супровід угоди “купівлі-продажу” будинку на узбережжі Іспанії. Співробітник добре знає усі тонкощі справи, іспанське законодавство, уважний, обходить «підводне каміння». Що мені особливо сподобалося, це повний звіт щодо всіх етапів угоди. Грамотна, кваліфікована дистанційна допомога! Наразі вже живемо в Іспанії! Рекомендую!

Владислав та Ірина
06.12.2017

Дорогувато, но рекомендую

Дякую вашій компанії за професійну допомогу, яку ви мені надали після того, як я потрапив у ДТП й з мене хотіли здерти кругленьку суму. Щира подяка. Правда ціни у вас трохи задерті як на мене, а так ви справді професіонали!

Александр
17.04.2017

Грамотна допомога у запереченні угоди купівлі-продажу

Замовляв у вас комплексний супровід щодо визнання недійсним договору купівлі-продажу. Ваші співробітники дуже добре розуміються на Цивільному кодексі, тому моє питання було вирішено досить швидко, що не може не тішити. Довелося звичайно, заперечувати угоду в судовій інстанції, але все вийшло чудово завдяки вашим юристам, я виграв суперечку. Тому всім, кому дійсно потрібна професійна юридична допомога, рекомендую звертатися до компанії «FLC». Тут вам обов’язково допоможуть!

Андрей Малиновский
17.01.2017

Професійна юридична допомога

Велика подяка компанії «FLC» та вашим співробітникам за кваліфіковану, швидку допомогу у вирішенні моєї складної фінансової ситуації. Раджу всім, кому потрібна професійна юридична допомога!

Сергій Іваненко
25.11.2016

Дякую за допомогу у покупці квартири

8g87g8

Дякую компанії FLC за професійну допомогу у покупці нерухомості в Іспанії, у моєму випадку квартири у іпотеку. Співробітник, якого за мною прикріпили, виявився діловим, грамотним, чемним, спілкуватися з ним мені було дуже приємно та комфортно. Завжди відповідав на мої запитання, допоміг зібрати весь пакет документів та досягти добрих умов щодо іпотеки. Дякую за допомогу та плідну співпрацю!

Марія
17.11.2016

Врятували від нав’язаного батьківства, дякую!

Звертався до вас щодо встановлення батьківства. Дякую, всі документи були зібрані швидко, довели мою непричетність до народження дитини. Ви справді професіонали, з якими приємно мати справу. Консультували, допомагали у всьому, супроводжували на судове засідання. Загалом, велика подяка за вирішення мого питання!

Андрій
14.12.2015

Професійно, но довго передзвонюють

Компанія як компанія. Звернулась, сказали, що швидко передзвонять, але вийшли зі мною на зв’язок лише наступного дня. Добре, що хоч моє питання не потрібно було вирішувати оперативно – зверталася про стягнення аліментів з колишнього чоловіка. Загалом, приїхала до офісу, проконсультували, оформили замовлення. В принципі, хороші хлопці, тямущі, тільки менеджери не дуже моторні. Аліменти стягнули, так що все добре.

Діана
26.02.2015

Коректне складання позовних заяв

Дякую за чудово виконану роботу! Юрист вашої компанії швидко склав позовну заяву про зняття арешту з квартири. Справу виграли! Рекомендую!

Оксана
23.09.2014

Професійне відношення до клієнтів

За своєю діяльністю мені часто доводиться співпрацювати з юристами. Але такого професійного відношення, швидкого вирішення поставлених завдань, якісного обслуговування ще ніде не зустрічав. Все виконується оперативно, кваліфіковано, із 100% результатами. Тепер лише до вас!

Микита Антонович
16.08.2014

Дільні консультації, грамотний супровід

Нормальна компанія, допомагають професійно. Ціни зависокі, але я звертався з приводу поділу майна з колишньою дружиною, тому коли так сталося, довелося вирішувати це нелегке завдання. Прийшов на консультацію, поспілкувалися з юристом, він мені детально розклав по поличках, розробив тактику, надалі допоміг повністю вирішити мою проблему. Спасибі!

Михалійчук Іван
13.06.2014

Додати свій відгук

Required

rating fields

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *