Професійні послуги БТІ в компанії FLC

БТІ (Бюро Технічної Інвентаризації) – це установа, яка займається нерухомим майном та оформляє на неї необхідні документи. Здійснює комплекс робіт із визначення складу, фактичної площі житла/приміщень, реального технічного стану, ступінь фізичного зношування об’єктів.

Напевно, кожен власник нерухомості хоч раз у житті стикався з купівлею-продажем свого майна (квартира, приватна садиба, гараж, інше), тому знає, яка це тягомотина, бюрократія, незручності та довгі черги.

До 2013 року такими процедурами мали право займатись виключно держустанови, але сьогодні все змінилося! На даний момент дані роботи дозволено проводити й приватним БТІ.

bty_05

Але виникають резонні питання: “Чи можна довіряти приватникам? Чи це надійно? Чи документи не містять підводні камені?” Запевняємо вас, що все легально, прозоро та зроблено для комфорту клієнтів.

Де замовити якісні послуги БТІ у Києві?

У нашій юридичній компанії FLC працюють досвідчені, професійні фахівці Бюро Технічної Інвентаризації, які зі знанням справи та кваліфіковано підходять до виконання поставлених перед ними завдань.

У нас можуть замовити послуги БТІ як великі будівельні організації, так й приватні громадяни столиці, Київській області та України. До всіх клієнтів ми ставимося однаково, до завдань – відповідально, а роботи виконуються зі 100% гарантією якості.

До наших співробітників можна звернутися з такими проблемами та питаннями:

 1. Для оформлення техпаспорта на об’єкт нерухомості (будинок, квартира, для комерції тощо). У документі буде відображено такі відомості: місце розташування, поверховість, площа (загальна, житлова), список матеріалів, які використовувалися для будівництва, призначення, план приміщень, поверхова експлікація.
 2. Для отримання дозволу у разі перепланування житла без змін конструкцій (легалізація). Якщо дозвіл надається, то оформляється актуальний техпаспорт на об’єкт, куди вносяться всі поточні зміни.
 3. Для встановлення технічної можливості розподілу нерухомості на окремі (самостійні) об’єкти. Найчастіше це здійснюється при розлученні.
 4. Для розрахунку часток власників.
 5. Для оцінки поточного стану та вартості нерухомих об’єктів.

У будь-якому випадку, наші професійні фахівці виїжджають на об’єкт за попередньою домовленістю з клієнтом у зручний для нього час. У процесі здійснення замовлення враховуються всі вимоги та побажання, а виміри та обстеження об’єктів проводяться на високому рівні якості.

У яких ситуаціях потрібні послуги БТІ?

bty_02

Оформлення документів у Бюро Технічної Інвентаризації може знадобитися у різних випадках:

 • різноманітні юридичні угоди з об’єктами нерухомості;
 • реєстрація права власності на майно (за відсутності техпаспорту);
 • відновлення паперів, якщо їх було втрачено, чи потрібно оновити старі;
 • реконструкція, перепланування нерухомих об’єктів;
 • поділ майна, чи виділення частки в натурі;
 • здавання в експлуатацію об’єктів завершеного будівництва;
 • інші ситуації, пов’язані з нерухомістю.

Не витрачайте свій дорогоцінний час та сили у довгих чергах державного БТІ, зателефонуйте нам! Ми гарантуємо високий рівень сервісного обслуговування, оперативність виконання замовлень, прозору співпрацю. Приватне БТІ від компанії FLC – це швидке вирішення ваших проблем, пов’язаних із об’єктами нерухомості!

Вартість послуг БТІ

На остаточну ціну впливають такі фактори:

 1. Різновид робіт (інвентаризація, реєстрація прав власності, перепланування/реконструкція, відновлення документів, здавання в експлуатацію, поділ нерухомості тощо).
 2. Строки оформлення паперів на майно.
 3. Місцезнаходження нерухомості.
 4. Площа обстежуваного об’єкта та його призначення (промислове, цивільне, комерційне).
 5. Спірні моменти.

Переваги співпраці з компанією FLC!

Бюро технічної інвентаризації у Києві — це професійні послуги БТІ та кваліфікована допомога:

 • досвідчені, грамотні, компетентні працівники;
 • наявність ліцензії та всіх дозвільних документів на цю діяльність;
 • широкий спектр послуг БТІ за демократичними цінами;
 • найкоротші терміни виконання замовлень з житлової та нежитлової нерухомості;
 • індивідуальний підхід та знаходження рішень навіть у найскладнішій, заплутаній ситуації;
 • дотримання суворої конфіденційності;
 • надійність та оперативність;
 • економія часу та фінансів клієнтів;
 • детальні консультації;
 • відсутність довгих черг та бюрократичної метушні.

Наша компанія діє строго відповідно до встановлених вимог українського законодавства. Ми постійно відстежуємо всі зміни та поправки до правил здійснення технічної інвентаризації нерухомості.

Бажаєте отримати результати по максимуму та докласти мінімум зусиль? Зателефонуйте нашим досвідченим фахівцям з оцінки та опису нерухомого майна, замовте грамотні послуги БТІ, й будьте певні, що ми не підведемо! Швидко та легко вирішимо всі поставлені завдання, а ви отримаєте правильно оформлені документи!

bty_03

Головна мета – надання послуг БТІ у Києві та Україні на найвищому професійному рівні, задовольнити побажання та потреби наших шановних клієнтів. З нами ви реально заощадите ваш дорогоцінний час, нерви, сили й, звичайно ж, фінанси!

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ФАХІВЦІВ ОНЛАЙН

Отримайте консультацію онлайн, телефоном або особисто в офісі. Задайте ваше запитання та отримайте необхідну консультацію протягом 15 хвилин

 • Ваше запитання
 • Контакти

Ваше запитання

Ваше запитання

Контакти

Ім'я

Номер телефону

Email

Наші фахівці

online

[Адвокат]

Кузьменко Артем

online

[Юрист]

Шаблій Сергій

online

[Бухгалтер]

Сорокіна Анна

offline

[Адвокат]

Карпін Володимир

online

[Бухгалтер]

Мірошниченко Ірина

online

[Адвокат]

Харченко Сергій

Отримайте консультацію прямо зараз

Залиште свою заявку і уже через 10 хвилин з Вами зв’яжеться наш експерт

Нам уже довірили свій бізнес

Відгуки про компанію FLC

Наша адреса