Ліквідація підприємств Київ адвокат FLC Group

Ліквідація підприємств у Києві – як здійснити процедуру

Якщо ви власник підприємства у Києві і вирішили закрити свій бізнес, вам необхідно здійснити процедуру ліквідації. При цьому необхідно діяти відповідно до законодавства України та мати на увазі ряд особливостей, що пов’язані з проведенням цієї процедури.

Основні етапи ліквідації підприємства

Перш за все, необхідно скласти рішення про ліквідацію, яке повинно бути затверджене загальним збором учасників або засновником підприємства. Далі потрібно прийняти рішення про призначення ліквідаційної комісії та повідомити про це відповідні державні органи.

Призначена ліквідаційна комісія здійснює вивішування оголошення про початок ліквідації та розпочинає процедуру стягнення заборгованості. Наступним етапом є декларування діяльності перед державним реєстратором та подання документів на реєстрацію до державного реєстру.

Особливості ліквідації підприємств у Києві

Ліквідація підприємств у Києві має свої особливості. Наприклад, відповідно до місцевого законодавства у разі завершення ліквідації з рахунків підприємства повинні бути сплачені комунальні та інші податки, збори та платежі. Також необхідно забезпечити збереження всіх даних, що стосуються управління підприємством, на протязі 3 років з моменту його ліквідації.

У разі виникнення питань з ліквідацією підприємства у Києві, відкриття ліквідаційної процедури може бути супроводжене адвокатською компанією FLC Group. Фахівці компанії допоможуть у складанні необхідних документів, приймуть участь у переговорах з кредиторами, сприятимуть у подоланні інших складнощів, що пов’язані з проведенням процедури ліквідації. Зверніться до нас за номером телефону, зазначеним на сайті, і ми надамо вам всю необхідну інформацію щодо ліквідації підприємства в Києві.