Перереєстрація ТОВ Київ адвокат FLC Group

Перереєстрація ТОВ Київ адвокат FLC Group

За останні кілька років бізнес-клімат в Україні значно покращився. Проте навіть в таких умовах підприємцям часто доводиться стикатися з незручностями, пов’язаними з повторною реєстрацією компанії. У практиці досить часто зустрічається ситуація, коли стає необхідним зімінити форму власності та перереєструвати ТОВ на ФОП, або навпаки. У таких випадках краще довіритися професіоналам.

Що потрібно для перереєстрації ТОВ?

Для перереєстрації ТОВ з юридичної особи на ФОП згідно з вимогами законодавства потрібно звернутися до Державної реєстраційної служби України. В ході перереєстрації необхідно буде представити документи на компанію та її засновників, а також плату за проведення процедури. Під час зміни форми власності з ФОП на ТОВ потрібно буде ухвалити рішення про ліквідацію ФОП та подати звітність до Державного казначейства України. Іншим частим випадком реєстрації нової компанії з юридичною особою як ТОВ.

Чому варто звернутися до адвокатів FLC Group?

Наша адвокатська компанія має багаторічний досвід в сфері реєстрації юридичних осіб та перереєстрації компаній з юридичної особи на ФОП та навпаки. Ми готові допомогти вам з кожним кроком процедури перереєстрації та зробити все можливе, щоб отримати бажаний результат якнайшвидше та найефективніше. З нами ви зможете бути впевнені, що все буде зроблено на професійному рівні та з урахуванням всіх нюансів, тому що ми знаємо, як важливо для вас отримати бажаний результат у найкоротші терміни.

Зверніться до нашої адвокатської компанії FLC Group та ми готові допомогти з перереєстрацією вашої компанії без необхідності витрачати власний час та зусилля на розбір та оформлення всіх необхідних документів. Наші юристи з радістю допоможуть вам у будь-який час та відповідять на всі ваші запитання.